Tau z tatuażem na szyi? Duża dyskusja i wyjaśnienie sytuacji...

Gdy po gali Popkillery 2020 pojawiły się wywiady z Tau zrealizowane przez nas i CGM uwagę słuchaczy skupiła jedna kwestia - zastanawiający tatuaż trójkąta z okiem widniejący na szyi rapera. Wywołał on sporą burzę dyskusji w komentarzach, a część fanów wytykała kieleckiemu artyście, że krytykował kiedyś tatuowanie, a teraz sam zdecydował się zrobić sobie dziarę.

Sytuacja wyjaśniła się w ostatnich dniach - o co chodziło?

Otóż tatuaż ów był fałszywy i był tylko elementem kreacji dotyczącej nowego klipu Tau pt "Kod" - pierwszy singiel z płyty "Ikona" ukazuje nam metaforycznie gdzie mógłby znaleźć się Tau, a gdzie jest teraz. Widzimy go więc z tatuażami na szyi i rękach, w ciemnych okularach, z drogim zegarkiem i łańcuchem. Potem... nie chcemy spoilerować Wam całości jeśli jeszcze jej nie oglądaliście (video autorstwa 9Liter Filmy linkujemy na dole artykułu, warto), w każdym razie okazuje się, że tatuaże nie są prawdziwe.

Oprócz klipu dostaliśmy też dodatkowe przesłanie:

"Nie muszę obwieszać się złotem aby pokazać, że jestem wartościowy. Nie potrzebuję tatuaży aby wyrazić czegoś na stałe i z mocą. Nie muszę być sławny aby czuć się szczęśliwy. Nie muszę otaczać się luksusem aby odczuwać godność. Nie muszę upijać się, ćpać i puszczać,bo inni tak robią. Chcę być trzeźwy i czysty, bo wtedy czuję, że żyję. Mogę udawać kogoś kim nie jestem, ale wolę być sobą. Wolę być prawym i odpowiedzialnym mężczyzną. Chcę wierzyć szczerze w Boga, kochać rodzinę i ojczyznę. Wolę być dojrzałym artystą, który potrafi wyrazić swoje złote serce dla Jego chwały. Nie boję się popełniać błędów,bo będę popełniał je przez całe życie. W atmosferze wzlotów i upadków miłość rekompensuje trudy życia. I choć jestem takim samym słabym grzesznikiem jak Ty, to nie ma drugiego takiego jak ja. I nigdy nie będzie takiego jak Ty. Miłość, nadzieja i wiara - oto moje motto życiowe. Mam odwagę by żyć w zgodzie z własnym sumieniem. Prawdziwie.
Takie życie ma prawdziwy smak."

Poniżej obejrzycie zarówno klip do numeru "Kod", jak i wspomniane wywiady - nasz wspólny z Biszem i Tau oraz CGM'owy z Tau solo. Przy okazji przypominamy, że wraz z premierą klipu ruszył preorder albumu Tau "Ikona", gdzie znajdziemy gościnnie m.in. tak zaskakujące ksywki jak Sarius, Małach czy B.R.O.

Tau o Popkillerach, ewentualnym powrocie Medium, Lanku, swoim 14-letnim synu i pożarach w Australii

Tagi: 

reklama
Jazzman
kozak ten nowy numer
Spoko
Szczeciński Grubas pokpiwał, że rap chrześcijański jest tylko trochę technicznie lepszy od rapu policjantów. Tymczasem, zarówno on jak i wszyscy jego byli podopieczni mogą Tau czyścić buty jak idzie o technikę i jest to oczywiste dla każdego z nieuszkodzonym zmysłem słuchu. Hatfu na tę szczecińską parówę za ewidentne kłamstwa i manipulacje.
Słuchacz
Kozacki numer wykonany przez kozackiego rapera! Tau pozdro mordo.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>