DJ Decks z nowym singlem - gościnnie Major SPZ i Mr. Capone-E!

Czwarty klip promujący Mixtape 7 właśnie pojawił się na kanale StoproRap. Locals/Miejscowi to efekt współpracy Dj Decksa z Mr.Capone-E, Majorem SPZ i Kasią Tontor.

Na nieco ponad tydzień przed premierą kolejnego albumu poznańskiego producenta pojawiła się jego następna zapowiedź. Locals/Miejscowi, wpisuje się w klimat całego krążka i również jest kooperacją legend amerykańskiego rapu z polskimi artystami. W tym nagraniu siły połączyli Mr.Capone-E, czyli reprezentant i ikona chicano-rapu, który na swoim koncie ma współpracę z takimi twórcami, jak Snoop Dogg, The Game, czy Migos z Majorem SPZ oraz Kasią Tontor, utalentowaną polską wokalistką sprawnie poruszającą się w klimatach r&b, hip-hop i soul.


Polska część klipu była kręcona na Śląsku przez ekipę 9 Liter Filmy, z kolei w ujęciach ze Stanów Zjednoczonych pomagał Akin Films.

MIXTAPE 7 zostanie wydany nakładem StoproRap. PREMIERA zaplanowana jest na 9 października 2020 roku, w dniu 44 urodzin DJ Decksa.

Limitowana edycja kolekcjonerska albumu odniosła spory sukces i została wyprzedana w 14 dni od startu sprzedaży. W obecnej chwili dostępne są już tylko ostatnie podstawowe pakiety preorderowe na stronie djdecks.pl

Dj Decks Mixtape 7 - Mr.Capone-E / Major SPZ / Kasia Tontor - Miejscowi / Locals (Official Video)

dupjk;jk
dobre foto z kaliforni
s.
Ale bit!
Real HH 90
Jak to napisałem na YouTube pod teledyskiem Dj Decks jak zawsze na wielkim poziomie no i szacuneczek za wszystko od początku jego twórczości szanuję go za jego mixtape jak i Slums Attack.
Pytanko.
Po twoich komentarzach widać,że masz pojęcie o HH.Ale nie lepiej czasami przeczytać Tobie książke ,zamiast newsu o rapie.Bo z j.polskim masz spore zaległości.I to chyba oczywiste,że lepiej się czyta komentarze napisane poprawnie.Nie docinam oczywiście.
Anonim
xd
Real HH 90
Pytanko napiszę ci ja mam większe pojęcie o rapie i o kulturze HH niż ty co ty z tym polskim zaległości to ty masz co się trzepiasz to jest net więc mam wyjebane na ciebie i piszę jak chcę jeżeli nie podoba to po H tu piszesz nie pasuje nie wchodz i H mnie to obchodzi czy docinasz czy też nie wyjebane mam na to piszę jak chcę polonista się znalazł się co to poprawność językowa czy portal o kulturze HH a na koniec nie pisz mi jakie mam pojęcie o kulturze HHbo na bank mam większe od ciebie laiku.
s.
Może i masz pojęcie o kulturze hip-hopowej... ale o KULTURZE to już żadnego...

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>