Wielcy nieobecni XXL Freshman 2020 - redakcja tłumaczy

kategorie: USA, News, Nowe twarze
dodano: 2020-08-18 14:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 5)

Jak co roku wokół wyborów XXL Freshman powstała spora dyskusja a fani przerzucają się argumentami kto zasłużył na miejsce, a kogo brakuje w składzie - znamy to zresztą doskonale także z ogłoszeń Młodych Wilków. Teraz redaktor naczelna XXL, Vanessa Satten odniosła się do pytań o kilka ksywek.

Po pierwsze - najgłośniejszą nową twarzą, która pokazała się w ostatnim roku był Pop Smoke. Raper z Nowego Jorku został wybrany przez XXL jako pierwszy i przyjął zaproszenie, ale niedługo później zginął w strzelaninie. Satten mówi, że zależało im na uhonorowaniu jego obecności i wyrażonej decyzji - jednak team rapera finalnie poprosił o nie uwzględnianie go pośmiertnie. Dziennikarka mówi, że rozumie jednak ich decyzję i szanuje ją, a jak zauważył prowadzący wywiad Charlemagne Freshmani poza uhonorowaniem dotychczasowych działań są też wskazówką kto ma przed sobą przyszłość, co w przypadku Popa mogłoby być bolesne dla jego bliskich.

Inną ksywką często pojawiającą się w dyskusjach był Don Toliver - podopieczny Travisa Scotta jednak przy wstępnych rozmowach z redakcją przyznał, że mógłby wziąć udział w akcji jednak... bez udziału w aktywnościach takich jak cyphery czy freestyle, jedynie znalazłby się na okładce i wspólnej grafice. Rok temu XXL był krytykowany za to, że Gunna był na okładce a nie nawinął cyphera przy czym Satten zdradza, że raper z Atlanty postawił ich przed taką decyzją już na planie, nie ujawniając wcześniej, że nie będzie chciał rapować. Toliver od razu to zaznaczył, więc redakcja postanowiła nie wybierać go i dać to miejsce osobie, która w pełni je wykorzysta

Stunna 4 Vegas, 42 Dugg's? Prowadzący pytali m.in. o te postacie, a dziennikarka przyznała, że byli w kręgu zainteresowań, ale XXL uznał, że trochę za wcześnie na ich wybór - zdradziła też, że często decydują się 'przeczekać' rok gdy widzą, że ktoś zaczyna rosnąć, a ma duży potencjał, po to by wybrać go rok później, gdy dany raper mocniej zaznaczy swoją obecność i zamiast 'Freshmana numer 8 czy 9' będzie jedną z czołowych twarzy danej edycji.

Satten odniosła się również do uwag, że Fivio Foreign jest "za stary" bo ma już 30 lat - zaznaczyła, że przecież we Freshmanach nieraz były już osoby w tym wieku (np Action Bronson, Yelawolf czy Danny Brown), a kluczem nie jest wiek metrykalny a moment w karierze i to kiedy ktoś zaczyna "rosnąć" na scenie i pokazywać umiejętności, a Fivio w tej kwestii jest nową twarzą. Pełen wywiad z Breakfast Club obejrzycie poniżej.

Vanessa Satten Talks XXL Freshmen 2020 , Why Popsmoke Wasn’t Included, Don Tolliver + More

Lil sqqa
co roku od 2k16 freshmani są wybierani na jedno kopyto osoby już mające "fejm" i dużą liczbę słuchaczy to samo tyczy się młodych wilków , powinny być brane osoby które nie mają wielkiej bazy fanów czy tacy którzy robią rmuzykę na jedno kopyto , za często są wybierani ci freszmeni czy nawet wilki , raz na dwa lata by spokojnie wystarczyło
Kuciapens Kuciapnik
nie badz taki madry niedossany fallusie, freshmenow to ja nie sledze juz od chuja czasu, bo po co skoro kazdy gra to samo gowno, ale jezeli chodzi o mlodych wilkow to props leci chopacy, bo dzieki tej akcji odkrylem grzbietow, o ktorych pewnie dowiedzialbym sie po kilku miesiacach od wilkow, albo w ogole, wiec tam wiesz kolego, popierduj ciszej.
Komsi
No tak bo te twoje mlode łaki to takie oryginalne i żaden nie kopiuje jeden od drugiego albo z US xD
Kuciapens Kuciapnik
nie fikaj, bo ci leb z szyi spadnie. Z kazdej edycji mlodych wilkow wyłpauje przynajmniej 2 czy 3, ktorzy sa warci uwagi, reszta to smrut, ze az w oczy szczypie, czyli dokladnie tak jak w Twojej chacie dwururo.
Komsi
No to porównywalnie do fetora z twojej japy xD to ktory z ostatnich byl wedlug ciebie wart uwagi?

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>