Hirek Wrona świętuje 60 urodziny wraz z najlepszymi DJ'ami! Wygraj bilety

Miejsce: 

Klub Stodoła, Batorego 8, Warszawa

Data: 

2020-08-01 20:00

Hirek Wrona ma ponad 40 lat doświadczenia w branży muzycznej. Zagrał jako DJ tysiące imprez, poprowadził mnóstwo wywiadów, programów telewizyjnych, audycji radiowych…

Jego 60 urodziny będą świętem dobrej energii, pozytywnych wibracji, znakomitej muzyki i przyjaźni.

Hirek zaprasza w podróż przez świat najbliższych jemu sercu stylów muzycznych. Z głośników będą płynęły pozytywne dźwięki funkowe, soulowe, rapowe i jazzowe, a na ekranach zagoszczą najwybitniejsi artyści w doskonale wyselekcjonowanych teledyskach.

Hirek miał okazję zagrać blisko 3 tysiące imprez, zarażając publikę miłością do życia, muzyki i ludzi na największych i najciekawszych imprezach, w tym przed koncertami Carlosa Santany czy Depeche Mode. 1 sierpnia będzie świętował okrągłą rocznicę, dzieląc scenę ze swoimi przyjaciółmi – zagrają dla Was znakomici DJ-e:

Mariano
Harper
Marek Sierocki
Hirek Wrona
Eprom
600V
Falcon1
Kebs.

Posłuchajcie mistrzowskich setów, przypomnijcie sobie najciekawsze teledyski muzyki miejskiej czyli Urban (jazz, soul, funk, r’n’b, rap), spotkajcie się z przyjaciółmi, poczujcie wyśmienitą atmosferę, zrelaksujcie się i celebrujcie weekend w historycznym warszawskim klubie.

Świętowanie do białego rana! To hasło spotkania.

Nie będzie dla Hirka milszej nagrody jak liczna reprezentacja radosnych, uśmiechniętych osób!

Zatem widzimy się 1 sierpnia w letniej odsłonie Klubu Stodoła i wznieśmy wspólnie toast za wielkiego pasjonata muzyki, który nieustająco z radością dzieli się z nami anegdotami, wiedzą i doświadczeniem.

Cena biletu wyniesie 35 zł. W cenie dla każdego uczestnika powitalny napój urodzinowy.

Bilety do kupienia na LiveNation.pl, Stodola.pl i Ticketmaster.pl.

100 lat Hirek! Dzięki za dotychczasowe muzyczne podróże! Czekamy na więcej!

I koniecznie pamiętajcie, że „Królowie życia nadal są wśród nas”!

Wydarzenie FB

KONKURS:

2 pierwsze osoby, które wyślą na konkurs@popkiller.pl wiadomość z odpowiedzią na pytanie "Jak nazywała się hip-hopowa wytwórnia, którą współtworzył w latach '90 Hirek Wrona" wygrają podwójne wejście na imprezę.

Tagi: 

Real HH 90
Wytwórnia miała nazwę B.e.a.t. Records założył ją z Dj 600 V,Bartłomiejem Sosnowskimi Bogdanem Wicińskim w 1996 r. kultowa wytwórnia zajebistą składankę wydali Smack Beat Records zajebiste czasy Wszystkiego Najlepszego Panie Hirku Jeszcze Raz Wszystkiego Najlepszego Panie Hirku.
Real HH 90
Urodziny Hirka Wrony Wszystkiego Naj Hirku a teraz z innej beczki prowadzący ten portal wiedzą kim jest Grand Daddy I.U. ale dzieci które tu wchodzą no nie wszyscy o kogo chodzi wydał nowy album pod tytułem Grand Daddy I.U. Presents – The Essence a na albumie sami znakomici goście: Lil Fame, Rah Digga, Bumpy Knuckles ,Dj Ace,General Steele,Sadat X, Ruste Juxx,Prince Po,Craig G, Large Professor,O.C.,Monifah,Method Man,DV Alias Khryst i inni o których niewiele coś wiem ale płyta według mnie dobra w H jak i wszystkie płyty Grand Daddy I.U. kiedyś członek ekipy Juice Crew.
Sta
Sto lat, Hireczku, pozdrowienia z Mielca :-)
Beb
Czarny piątek wychował mnie jako słuchacza rapu. Wszystkiego najlepszego panie Hirku! :)

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>