Taco Hemingway: "Chciałbym znaleźć kogoś młodego i mu pomóc"

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-07-27 18:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 11)

Taco jest obecnie w złotym momencie swojej kariery, a ostatnio zaskoczyły nas wieści o tym, że wraz z PRO8L3Mem, Janem Porębskim i DJ-em Chwiałem połączył siły formując kolektyw wydawniczy 2020. Teraz Filip tłumaczy głębszy sens, który stoi za jego nową rolą - oraz to, co chce osiągnąć.

"Ja w tym roku kończę 30 lat. Na scenie hip-hopowej czuję się trochę staro, chciałbym spłacić dług wobec innych. Na przykład wobec siedzącego obok Janka, który znalazł mnie w bagnach i zrobił ze mnie człowieka (śmiech). Ale bardzo chciałbym znaleźć kogoś młodego; jak patrzyłem na wzrost schaftera, to mimo że nie miałem z tym nic bezpośrednio wspólnego, miło się ten rozwój oglądało. Chciałbym w podobny sposób pomóc innym" - tłumaczy Taco w rozmowie 2020 z newonce.net i dodaje, że nie chce zamykać się w szukaniu tylko na raperów - "Jeśli znajdziemy nowego Dawida Podsiadło – dlaczego nie? "

Poniżej przypominamy też Q&A, które ekipa 2020 zorganizowała zaraz po ogłoszeniu startu projektu:

Galeria

Tagi: 

Songoku
"Chcialbym znalezc kogos mlodego i mu pomoc"...hmmm myslalem, ze to cytat z Antka Macierewicza o Bartku z apteki aronia, lub przynajmniej Rafalalalalalali o gładkim wannowym.. a tu zonk:)
bb
ale co znaczy zły moment kariery? XD
Real HH 90
Jak tak sobie czytam sobie info o różnych gałęziach przemysłu rapowego tutaj to brakuje mi tu takiego cyklu o tematyce lat 90 z lat złotej ery rapu jak i cyklu o tematyce Underground jak i z lat 90 lub dzisiejszego np.Donny G & Rated R,Killah Priest & Vendetta Kingz,Sir Veterano,Senseless,Ruste Juxx,C-Rayz Walz,a z lat 90 to Originoo Gunn Clappaz,Munk Wit Da Funk,Encore,Truth Enola nic nie mam do dzisiejszego rapu który dziś robi się tzn trap autotune różna stylistyka rymowania UK drill.
Mateusz Natali

Zajrzyj sobie do działu Klasyk na weekend, recenzje ponad 100 klasycznych płyt :) https://www.popkiller.pl/klasyk-na-weekend

Dużo podziemnych perełek jest za to w Przegapifszy: https://www.popkiller.pl/przegapifszy
Albo Ot tak: https://www.popkiller.pl/ot-tak

Wg filtra klasyka jest też mnóstwo ciekawych artykułów publikowanych przez lata https://www.popkiller.pl/klasyka

A wspomniany w komentarzu niżej Dziurawe Sample z Oldschoolers Crew też parę artykułów do nas napisał: https://www.popkiller.pl/2018-02-16%2Cstarski-rip-historia-tego-ktory-zb...

Real HH 90
Albo coś na kształt cyklu o tematyce kultury HH z początków powstania tej Kultury HH chodzi mi o lata 70 połowa i koniec jak całe lata 80 ale co się orientuję to jest taki jeden portal internetowy albo blog nazywa się OldSchoolers Crew Blogspot.com ogólnie to ekipa założona przez Dj'a Fingera i kOOl MiKe'a w 2008 roku ale prowadzą też ten blog szkoda że w Polsce tzn w internecie nie ma dużo takich blogów o tematyce Kultury HH z jej początków tylko teraz liczy się mainstream oto a ja tu jestem w mniejszości takie życie.
FRU
BĄDŹ KUMPLEM, NIE DOKUCZAJ :D
Opu
Po co w ogóle są artykuły o takich pożeracz którzy z prawdziwym hip hop email nie mają nic wspólnego?
Real HH 90
Ja nikomu nie dokuczam i wcale nie podważam innym ludziom jaką mają wiedzę na temat Kultury HH tylko napisałem to co myślę w danym momencie o tym wszystkim i Mateuszu nie zrozum mnie źle nie podważam twojej wiedzy na temat Kultury HH nie o to mi chodziło ale wcześniej napisałem do ciebie w komentarzu czy znasz może Little Egypt, Dujeous czy też rapera o ksywie Doujah Raze i co nich sądzisz chciałem dowiedzieć się co o tym sądzisz to nie była jakaś kąśliwa uwaga do ciebie ale chciałem się podzielić się z kimś kto ma jakąś wiedzę na temat Kultury HH a ja wiem że ty ją posiadasz tak przynajmniej twierdzę bo prowadząc ten portal trzeba mieć pojęcie o tym co się tu piszę nie ujmując oczywiście tym ludziom wszystkim co prowadzą też ten portal też twojemu bratu Marcinowi bo jak czasami wchodzę na portal glamrap to ja nie wiem kto go prowadzi bo po komentarzach twierdzę że tam wypowiadają się ludzie jak by byli z patologii albo mają z życia nic a tu przynajmniej nie spotkałem się z taką sytuacją dlatego Mateusz nie bierz to do siebie jako krytykę jakikolwiek ok
Mateusz Natali

Nie odebrałem tego komentarza jako przytyk, jedynie wkleiłem linki do cykli które mogłeś przeoczyć bo ostatnio rzadko się pojawiają, a przez lata sporo wartościowych treści tam wrzuciliśmy :) Co do Little Egypt i Dujeous to nie znam za bardzo, Doujah Raze'a kiedyś słuchałem, bodajże w okresie 05-06 jak na mixtape'ach i debiucie sobie radził konkretnie.

fsfsfsfssfsf
Tym kawałkiem Polskie Tango Ten Typek Tylko pokazał, jakim jest ignorantem i nic więcej.
22:06 17
To..

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>