Członek Wu-Tang Clanu rusza z serią podcastów!

kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, Klasyka, News
dodano: 2020-07-16 12:30 przez: Adam Kołodziejczyk (komentarze: 3)

Liczba zachorowań na COVID w USA nie spada, przez co wielu artystów musi na razie zapomnieć o graniu koncertów Członkowie Wu-Tangu nie próznują jednak w tym czasie i po informacji na temat RZA pojedynkującego się na bity z DJ-em Premierem, teraz otrzymujemy informację, że U-God, jeden z mniej znanych członków Wu, ruszył ze swoim nowym, cyklicznym podcastem zatytułowanym RAW.

U-God prowadzi podcast razem ze swoim managerem Domingo Nerisem oraz współprowadzącą Meashel. Dotychczas ukazały się dwa odcinki, jeden z udziałem kolegi z zespołu Ghostface Killah, chociaż wiadomo, że stopniowo będzie chciał zapraszać kolejnych gości.

Tytuł podcastu nawiązuje do wydanej 2 lata temu biografii rapera, jak również do stylu prowadzenia podcastu (raw - surowy). Sam U-God zapowiada, że będzie to "bezkompromisowy, zabawny, komiczny i międzypokoleniowy dyskurs na temat muzyki, sztuki i kultury" przedstawiony jego oczami. Dotychczas w w audycji poruszono takie tematy jak COVID, protesty w Stanach czy start Kanyego Westa na prezydenta, a wszystko okraszone jest humorem typowym dla U-Goda.

Podcast dostępny jest zarówno na Spotify i Apple Music.

Shaolin Masta
Spoko news
Tak tylko na chwilę
Właśnie zastanawiałem się czego posłuchać, dzięki za przypomnienie o świetnym kawałku U-goda z Inpectah Deckiem - full rap metal jacket czy jakoś tak. Blancik posmakuje jak w liceum :)
Hahahah
Jeden z mniej znanych członków Wu?Chyba dla hip popowców.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>