Havoc i Method Man robią wspólną płytę - Mobb Deep i Wu-Tang w natarciu!

W ramach świętowania 25. rocznicy wydania "The Infamous" Mobb Deep, Havoc udzielił serii wywiadów w różnych amerykańskich mediach hip-hopowych. W rozmowie video z portalem Ambrosia For Heads Hav oprócz wspominania klasycznego krążka zdradził też, że pracuje obecnie nad wspólną płytą z członkiem Wu-Tang Clanu, Method Manem!

Spytany o plany na przyszłość w kontekście obecnych wydarzeń roku 2020, producent i raper odpowiedział:

"Rok 2020, no cóż... Obecnie pracuję nad albumem z Method Manem - powinien ukazać się już wkrótce. Staram się stworzyć swój kolejny solowy album, ale jednocześnie pragnę produkować utwory dla innych kotów, którzy teraz nagrywają. Wkręcam się też w muzykę filmową, chciałbym komponować muzykę do filmów i spróbować swoich sił w innym gatunku muzycznym - po prostu doprowadzić swoją sztukę do perfekcji, kropka.

W każdym nieszczęściu można znaleźć pozytywne aspekty - wiem, że wiele osób traci obecnie życie, ale do tych, którzy są bezpieczni i którym dopisuje zdrowie - właśnie teraz jest czas, abyście zostali mistrzami w swojej sztuce."

Fragment video wspomnianej rozmowy znajdziecie pod TYM linkiem na profilu facebookowym AFH.

Przypominamy też opublikowany przez nas w tym miesiącu ponad 20-minutowy popkillerowy videowywiad z Havociem, L.E.S.'em i Big Noydem przeprowadzony w Warszawie, a także wypuszczony w listopadzie mocarny singiel Street Life'a na bicie Havoca i z gościnnym udziałem Havoca i Method Mana "Squad Up".

Havoc (Mobb Deep), L.E.S., Big Noyd - interview: legacy, Prodigy memories, Queensbridge, Shaq collab

STREET LIFE N METHOD MAN FT: HAVOC FROM MOBB DEEP "SQUAD UP" POWERED BY: STREETLIFEWU.COM

polski rap gówno
no i to jest dobre info, a nie że mata wypuścił klip albo inny hemingej
FunkyM
jebać ich(mata karata piwa krata i dorito hemigłejj) klaicSounDZZZ4Life a szczgólne west i east vibes 4life bedzie podwójne uderzenie, ciekawe kiedy premiera i gdzie krążek dostać mozna bo od niedawna plyty zaczolem kupowac wiec ja młody wt ej serii zwykle mp3 download hah
s.
A sie jaram!!
piachol
Zapowiada się konkretna płyta.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>