Dobry Vibe na Trudny Czas #20 - wybiera Mateusz Natali

W mediach znajdziemy obecnie masę strachu, ciemnych wizji i atakujących z każdej strony negatywnych treści. Wszystko generuje niepewność, stres i pogłębia zdenerwowanie. Czy muzyka nie służy też temu, by oderwać się od takich emocji? Czy muzyczne media nie są jednymi z niewielu które mogą choć trochę od tego uciec i dać ludziom trochę wsparcia i otuchy w obecnej ciężkiej sytuacji pełnej znaków zapytania?

W 20 odcinku cyklu "Dobry Vibe na Trudny Czas" trzy strzały prosto z naszej redakcji!

Wiz Khalifa - The Race

Moja muzyczna definicja wschodzącej wiosny i natury rodzącej się do życia - i mój nr 1 w dyskografii Króla Khalify. "I'm in the race, aim to gain the winner's place" - leniwie rozlany bit, na którym Wiz daje zastrzyk motywacji i pogody ducha, a adliby w tle robią klimat, który ciężko opisać.

Wiz Khalifa - The Race

Te-Tris - Trzeba żyć

Nawet jeśli coś zakłóca twoje sny... Gdy w życiu wszystko układa się źle to pamiętaj, że po burzy zawsze wychodzi słońce. Autobiograficzna opowieść dająca kopa do codziennej walki.

Te-Tris - Trzeba żyć [epizod 0] OFFICIAL VIDEO

VNM feat. Tomson - Tęcze

Motywacyjne życiówki VNM'a to chyba jego najmocniejsza strona, bo pewność z jaką uderzają sprawiają, że od razu dostajesz kopa na rozpęd. Flashback do emigracyjnej walki o swoje i soundtrack do chwil kiedy "za oknem oprócz chmur i kurzu tu nie ma nic a szczekanie psa przypomina tu wycie hieny Ci".

VNM feat. Tomson - Tecze

Wcześniejsze odcinki cyklu

Wszystkie 3 numery znajdziecie poniżej na playliście (układ chronologiczny od 1 odcinka) - selekcję w ramach cyklu "Dobry Vibe na Trudny Czas" będziemy prezentować Wam na dedykowanych playlistach YT i Spotify, tak by można było odpalić sobie całość za jednym zamachem i zbiorczo łapać muzyczne wibracje! Na playliście Spotify brak jedynie numerów, których nie ma w serwisie.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>