Dobry Vibe na Trudny Czas #19 - wybiera Anatom

W mediach znajdziemy obecnie masę strachu, ciemnych wizji i atakujących z każdej strony negatywnych treści. Wszystko generuje niepewność, stres i pogłębia zdenerwowanie. Czy muzyka nie służy też temu, by oderwać się od takich emocji? Czy muzyczne media nie są jednymi z niewielu które mogą choć trochę od tego uciec i dać ludziom trochę wsparcia i otuchy w obecnej ciężkiej sytuacji pełnej znaków zapytania?

W 19 odcinku cyklu "Dobry Vibe na Trudny Czas" swoją trójkę serwuje Anatom!

Trip Lee - Billion Years ft. Taylor Hill

Kawałek bardzo w moim stylu, refleksyjny klimat, który zmusza do głębszych przemyśleń o kwestiach fundamentalnych, naszpikowany nadzieją i dobrym słowem a do tego przepiękny refren, który od razu wpada w ucho. Dla mnie ma bardzo duży repeat value i gdy odpaliłem go po raz pierwszy to leciał na pętli przez 2/3 godziny.

Trip Lee - Billion Years ft. Taylor HillAaron Cole - One More Day

Bardzo dynamiczny, wesoły, pozytywny numer o funkowym zabarwieniu. Tutaj refren też robi gigantyczną robotę ale najbardziej trafia we mnie ta funkowa linia bassu za którą na maksa kocham ten kawałek. Noo i dzięki tej piosence odkryłem postać Aarona Cole’a czyli wschodzącą gwiazdę amerykańskiej sceny gospelowego rapu. Polecam sprawdzić więcej rzeczy od Niego i śledzić rozwój kariery bo zapowiada się świetnie!

Aaron Cole - One More Day (Official Music Video)Seal - Fly Like An Eagle

Temat MJ'a na wirusowej kwarantannie stał się zapewne dla wielu z nas bardzo bliski za sprawą najnowszej produkcji Netfliksa pt. Ostatni Taniec. Ja również stałem się wielkim fanem tej serii, co zmotywowało mnie do odkopania wspomnień z dzieciństwa czyli soundtracku z klasycznego "Space Jam’u", a ten numer to chyba jego najmocniejsza część. Polecam więc usiąść, zrelaksować się, odpalić Seal’a i... odlecieć.

Seal - Fly Like An Eagle HQ

Wcześniejsze odcinki cyklu

Wszystkie 3 numery znajdziecie poniżej na playliście (układ chronologiczny od 1 odcinka) - selekcję w ramach cyklu "Dobry Vibe na Trudny Czas" będziemy prezentować Wam na dedykowanych playlistach YT i Spotify, tak by można było odpalić sobie całość za jednym zamachem i zbiorczo łapać muzyczne wibracje! Na playliście Spotify brak jedynie numerów, których nie ma w serwisie.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>