Dobry Vibe na Trudny Czas #18 - wybiera ZBUKU

W mediach znajdziemy obecnie masę strachu, ciemnych wizji i atakujących z każdej strony negatywnych treści. Wszystko generuje niepewność, stres i pogłębia zdenerwowanie. Czy muzyka nie służy też temu, by oderwać się od takich emocji? Czy muzyczne media nie są jednymi z niewielu które mogą choć trochę od tego uciec i dać ludziom trochę wsparcia i otuchy w obecnej ciężkiej sytuacji pełnej znaków zapytania?

W 18 odcinku cyklu "Dobry Vibe na Trudny Czas" swoją trójkę poleca ZBUKU, będący świeżo po wydaniu płyty "Wiem co jest 5". Równocześnie lekko zmniejszamy częstotliwość cyklu - kolejne odcinki otrzymywać będziecie w środy i niedziele.

The Game - Pot of Gold feat. Chris Brown

Jest to kawałek, którym zaraził mnie Tomek Chada. Kiedy byliśmy w trasie koncertowej, każdy poranek zaczynał się właśnie od tego numeru. Dzisiaj powoduje on u mnie ciarki i daje potężnego kopa motywacyjnego.

Slick Rick ft Outkast - Street Talkin

Numer, który zawsze powoduje u mnie uśmiech na twarzy, szczególnie kiedy przypomnę sobie uśmiechniętego Slick Ricka w Cadillacu, celebrującego życie.

Nipsey Hussle - Rap Niggas

Bardzo dotknęła mnie śmierć Nipseya, ponieważ byłem jego fanem. Ostatnio bardzo często puszczam sobie ten kawałek, dlatego znalazł się na mojej liście.

Do motywacji polecam również kawałek ZBUKU - Do Końca - zawsze pomaga mi zrobić ostatnią serię na siłowni, kiedy organizm już odmawia posłuszeństwa.

Wcześniejsze odcinki cyklu

Wszystkie 3 numery znajdziecie poniżej na playliście (układ chronologiczny od 1 odcinka) - selekcję w ramach cyklu "Dobry Vibe na Trudny Czas" będziemy prezentować Wam na dedykowanych playlistach YT i Spotify, tak by można było odpalić sobie całość za jednym zamachem i zbiorczo łapać muzyczne wibracje! Na playliście Spotify brak jedynie numerów, których nie ma w serwisie.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>