Dobry Vibe na Trudny Czas #17 - wybiera Fevowy (FollowRap)

W mediach znajdziemy obecnie masę strachu, ciemnych wizji i atakujących z każdej strony negatywnych treści. Wszystko generuje niepewność, stres i pogłębia zdenerwowanie. Czy muzyka nie służy też temu, by oderwać się od takich emocji? Czy muzyczne media nie są jednymi z niewielu które mogą choć trochę od tego uciec i dać ludziom trochę wsparcia i otuchy w obecnej ciężkiej sytuacji pełnej znaków zapytania?

W 17 odcinku cyklu "Dobry Vibe na Trudny Czas" swoją trójkę poleca Fevowy z serwisu FollowRap. Równocześnie lekko zmniejszamy częstotliwość cyklu - kolejne odcinki otrzymywać będziecie w środy i niedziele.

Czarny HIFI feat VNM – „Nie ściągniesz mnie na dół”

Kto jak kto, ale VNM wie jak wzbudzić emocje u słuchacza. Tutaj – na producenckiej płycie Czarnego HIFI - dał motywacyjny kopniak. W dzisiejszych czasach – tak bardzo potrzebny każdemu z nas. „Obojętne co robisz – ważne, że cel jest Twój”.

Bonson & Matek - „Mów mi Bonson”

Sam bit podpala wolę walki, pracy i podsyca ambicje. W połączeniu z arogancką, chamską ale charyzmatyczną nawijką Bonsona - eksploduje, gdy dociera do refrenu. „I każdy dzień jest ważny, ale kolejny dzień bez walki jest chuj warty”. Sam bit Matka napełniłby energią niejedną elektrownię.

WWO - „Damy radę” https://www.youtube.com/watch?v=-6VKNC8jgDY

Klasyk, ścisła pozycja w kanonie „motywacyjnego” i napełniającego nadzieją rapu. Sam tytuł mówi wszystko o tym kawałku. „Przestań człowieku, odrzuć te myśli chore, Podnieś głowę, okoliczności są wyjątkowe” - rozpoczyna zwrotkę Sokół. Czy naprawdę trzeba coś więcej dodawać? „Damy radę, wszyscy tu – damy radę”!

Wcześniejsze odcinki cyklu

Wszystkie 3 numery znajdziecie poniżej na playliście (układ chronologiczny od 1 odcinka) - selekcję w ramach cyklu "Dobry Vibe na Trudny Czas" będziemy prezentować Wam na dedykowanych playlistach YT i Spotify, tak by można było odpalić sobie całość za jednym zamachem i zbiorczo łapać muzyczne wibracje! Na playliście Spotify brak jedynie numerów, których nie ma w serwisie.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>