Paluch i GrubSon ostro o udziale polityków w Hot16Challenge2

Ostry komentarz Palucha do postępującego zaangażowania polityków w akcję Hot16Challenge2 - raper dzieli się wrażeniami z tego, w którą stronę skręciła drabinka akcji.

"Dla mnie rapujący Prezydent to jest, k**wa, żart. Rapujący Korwin-Mikke to jest żart. Politycy w ogóle nie powinni brać udziału w akcji charytatywnej, w której zbieramy pieniądze na szpitale, które są za pieniądze państwowe. To jest jakiś absurd. W ogóle oni z tych, k**wa, wyświetleń mają pieniądze, bo płacimy podatki od zarobionych pieniędzy. Wypi**dalajcie od tego czegoś, po prostu. Jasno to powiem" - mówi bez ogródek szef BORCREW w rozmowie z Yurkoskym.

Raper już w swoim Hot16 zwracał uwagę, by uważać na nominację i nie zamienić akcji w szopkę, jednak jak mówi nie chodziło mu o zamykanie się tylko na hip-hop: "Nie miałem na myśli tego, że ma to zostać utrzymane, tylko i wyłącznie, w rapie. Tylko żeby te nominacje były chociaż fajne. Jak słyszę Domagałę czy Dawida Podsiadło, k**wa, to jest dobre. Słuchasz tego i mówisz: tej, ci goście są muzykami, to jest zajebiście zaśpiewane, zagrane. Z pomysłem jakimś. To jest fajne."

Paluch wysyła też propsa w stronę organizatorów: "Propsy dla Solara oczywiście za całą akcję. Za wspieranie Bonusa też, Białas z kanału Ciemnej Strefy poleciał, także też propsuję. Fajnie, że to tak wyszło. "

Pełną wypowiedź Palucha u Yurkosky'ego znajdziecie na dole newsa. Przypomnijmy, że Paluch niedawno pojawił się też w naszym cyklu 'Dobry Vibe na Trudny Czas' - Paluch wskazuje 3 numery, które poprawiają mu humor

Swoją opinią w tym temacie dzieli się też GrubSon (jego zaangażowane politycznie Hot16 przypominamy na dole newsa), który będzie dziś gościem audycji WuDoo w Polskim Radiu Szczecin. "Ja mam wrażenie od jakiegoś czasu, że oni myślą, że my jesteśmy idiotami..." - tłumaczy
raper. -"Nie godzę się na coś takiego. Warto o tym mówić, jeśli chodzi o nas artystów, powinniśmy o tym mówić w tekstach" - dodaje Grubson. Kończąc wypowiedź o politykach puentował -"Ja się boję, co będzie jutro, zaraz będą chcieli być b-boy'ami".
Magazyn WuDoo już dziś w Radio Szczecin Extra od godziny 20:00 do 22:00. Audycję można odbierać również przy pomocy odbiorników cyfrowych w systemie DAB +.

Sprawdź też:

Paluch, Peja, Kali i Solar komentują Hot16 od Andrzeja Dudy

Tede o Hot16 Andrzeja Dudy: "Protestuję przeciwko robieniu kampanii na akcji charytatywnej"

Zeus komentuje odpowiedź Andrzeja Dudy na jego nominację w Hot16

Wszystko o Hot16Challenge2 i dotychczas opublikowane zwrotki

Dobry Vibe na Trudny Czas - ruszamy z cyklem muzycznego wsparcia!

Chcesz skomentować? Przeczytaj "Zakładamy maseczki" komentarzom - i odsiewamy plucie jadem

Paluch ostro o politykach w #hot16challenge2, propsy dla Podsiadło i Domagały | Yurkosky x Paluch

GRUBSON #hot16challenge2 (prod.BRK)

PALUCH #hot16challenge2

prep
Paluch chyba nie bardzo rozumie co się dzieje. Nowy PR stał się faktem i powinien punktować ewentualną hipokryzję konkretnych osób, a nie płakać że rapują nie ci co trzeba i nie tak jak trzeba. Rapować i nominować będzie kto chce i kogo chce i to jest piękne mimo że czasem obrzydliwe.
Joten
Przecież powiedział, że nie chodzi mu o zamykanie się tylko na raperów, ale o polityków, którzy robią swój pr na akcji charytatywnej, która jest dlatego, że właśnie politycy zjebali.
Aaaąaaa
Nie tylko politycy ale i ci co ich wybrali, Korwin od dawna powtarza że służbę zdrowia trzeba zmienić i do niego nie ma się co przypierdalac. Ale prezydent kosiniak są u władzy lub byli nic nie zrobili żeby było lepiej.
Otwórz oczy
Ale dlaczego razem z Paluchem wsadzacie wszystkich polityków do worka? Co ma Korwin do zjebanej służby zdrowia? Służbę zdrowia zjebali tylko i wyłącznie ci politycy którzy rządzą lub rządzili w ostatnim czasie. Co ma do tego Korwin, który dostał się do sejmu po raz pierwszy od 30 lat i który jednocześnie od tych 30 lat daje pomysły na tacy na poprawę służby zdrowia?
efefef
Paluch od lat mizerny na tym samym jednostajnym flow i tych samych oklepanych rymach. Jedynie producenci Ci ratują dupę. Do Korwina się nie przypierdalaj bo na luźno se poleciał lepiej od Ciebie.
jacente
Word
dsfsdfs
I jeszcze jedno nominacje mają być fajne hahahahahaha nie no to może teraz się zbierze jakieś jury które oceni które hot16 od twoich kolegów się nadaje a które nie, bo z nimi nie współpracujesz, beka z debili.
Lif
Sorry, a kto ich zaprosił do tego? Kto? Zeusi chciał być taki zabawny. Dziennikarze, satyrycy, aktorzy, politycy. Kto może, a kto nie? Nie wspominam już, że w tekstach zamiast wsparcia dla medyków jest czysta polityka w najgorszym propagandowym wydaniu.
Kalif
Podbijam ziomeczku. W końcu ktoś to zauważył.
jacente
Good point ziomeczku.
s.
Ja się w pełni zgadzam, czy to korwin czy to duda czy inny morawiecki... niech sie odjebią od rapu i nie robią na tym PRu. A sam absurd z uczestniczeniem w akcji będącej zbiórką na szpitale jest idealnym tego podsumowaniem. Jest jeden polityk co może rapować, Liroy :)
hahahahha
wy artsci "hiphopowi" jestescie jak politycy... robicie gówno i chcecie hajs ludzi kłamiac w żywe oczy. niczym sie nie róznicie od tych śmieci z wiejskiej. juz dawno wasza kultura to posmiewisko zupełnie jak polityka. tak samo sie kłócicie tak samo ściemniacie i kazde wydanie waszej marnej plyty to jak akcja przed wyborami. promocja i usmiechy. na serio nikt tego nie widzi? kto słucha tych pajacy machajacymi łąpami.
Pioter
Szczerze o dudzie dobrze powiedział ale o korwinie to przesada kiedy to on jest z opozycji i nie tej co drze ryja i robi jak PiS, a tej normalnej, która chce coś zmienić ale co dużo zrobi 11 posłów?
Raport
Fajnie, że Prezydent podjął wyzwanie, to pokazuje, że szanuje nas i naszą kulturę, a nie jest ignorantem. Podszedł do tej sprawy poetycko. Wielu raperów w Polsce rapuje wciąż o tym samym przez dekady. Więc sorry, ale wolę już posłuchać czegoś innego.
Anonim
Co ty za głupoty wypisujesz dzieciaku. Ty wiesz po co jest ten chelleng? Aby wspomodz służbę zdrowia którą on jego partia diabła i jemu podobni olewają od lat. Szare ludzie zbierają na orkiestrę teraz na zluzbe zdrowia a co robią te bencfał dają hajs na telewizję albo złodzieja rydzyka. Ale co prezydent nagrał 16 i plebs już podjarany jakiego to mamy cool prezydenta.
bekazcb
dobrze ze ty jestes ta elita
Kkkk
Myślę ze lepiej żeby na akcje poszło więcej hajsu niż mniej, przecież politycy zrobią większy zasięg niz niektórzy raperzy. Nieważne kto nawija ważny jest cel. Jakby Merkelowa rapowała to i tak byłoby na plus dla całej akcji. Ból dupska i napinka bo ktoś wszedł do rapu kto niby nie powinien. Pseudoraperiada hipokrytow.
Christopher Wallace
A chuj z tym Paluchem grubsonem i prezydentem.Sami są siebie warci.Pseudo raperzy i nieudolny prezydent.
Bondziorno
A chuj z nimi Akcja ma cel charytatywny, więc im większy rozgłos tym większe pieniądze, a o to chodzi. 2mln, a może być jeszcze więcej Więc pysk w nocnik i pomagać, a nie pierdolić
Lif
Każda akcja charytatywna walczy o atencje władzy. WOŚP tak robi od zawsze i ma osiągnięcia. Do tego polecam sprawdzić jaki jest budżet na służbę zdrowia (ponad 100mld). Nawet jak uzbieramy 200mln., to jest to 0,2% budżetu na ten rok. Polecam przełknąć gorzką pigułkę wykaślawionego rapu i zbierać Hajsu.
Floyd Lawton
Ten wasz łysy król głośników na osiedlach nawet się wysłowić nie potrafi... Przekleństwo za przekleństwem a idź pan z takimi wieśniakami

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>