ZBUKU komentuje kontrowersje wokół singla "Jak Mac Miller"

video
dodano: 2020-04-29 20:30 przez: Patryk Lisowski (komentarze: 10)

Śmierć Mac Millera dla wielu osób była szokiem i nieodżałowaną stratą w środowisku Hip-Hopowym, nie tylko w Stanach, ale również w Polsce. Jedną z takich postaci jest Zbuku, który postanowił nagrać kawałek "ku przestrodze" mając na uwadze co przydarzyło się Millerowi.

"Jak Mac Miller" - to tytuł czwartego już singla, który promuje nową płytę rapera. Ostry wydźwięk utworu wywołał kontrowersje i sporo krytycznych opinii w komentarzach, skupiających się m.in. na otwierających wersach:

"Czuję się jak Mac Miller
W żyłach mam już tylko kokainę
Trochę smutne kocie, ale chyba tak odpłynę
Mam dopiero 26 lat, jak Mac Miller"

ZBUKU postanowił odnieść się do nich w specjalnym oświadczeniu tłumaczącym koncept kawałka:

"Wczorajsza premiera ożywiła słuchaczy i wywołała trochę kontrowersji. Bardzo się z tego cieszę bo o muzyce również warto rozmawiać. Śmierć Mac Millera mocno mnie poruszyła zwłaszcza, że jestem jego słuchaczem, a każda niepotrzebna śmierć wzbudza silne emocje. Utwór „Jak Mac Miller” powstał właśnie w tym czasie. Raper wspomniany w tytule stał się dla mnie metaforą i symbolem kruchości życia, zmagania się z nałogami i walki z wewnętrznymi demonami. Artystyczne dusze są na to dość mocno podatne. W numerze „Jak Mac Miller” dziele się z Wami moimi przemyśleniami w tym temacie i stwarzam fikcyjną wizję podążając za popularnym stwierdzeniem co by było gdyby..... Jestem wdzięczny, że jestem zdrowy, wolny od niszczących nałogów i mam wsparcie bliskich. Mam nadzieje, że ten utwór pomoże wam zrozumieć, że nie warto głupio tracić życia. Pokój"

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami teledysków to śledź nasz dział Video

ZBUKU - Jak Mac Miller

Tagi: 

Przezt
co za kasztan! jak on śmie wspominać o tej legendzie?
Anonim
Ty kasztanie lepiej wróć do szkoły i podwiedz się co znaczy definicja słowa legenda wróć i wtedy podyskutujemy
kacperk19
Jeżeli twierdzisz że Mac to nie legenda to ty się cofnij i najlepiej tu nie wracaj.
Anonim
Był spoko miał potecjal ale czym się zasłużył dla muzyki aby zyskać miano legendy
polski rap gówno
>artystyczna dusza >zbuku >wybierz jedno
Komsi
To po chuj 'rapujesz' o dragach jak ich nie bierzesz? Potem małolaty jeden z drugim myślą że to fajne bo ten zjeb tak robi
Pablito
Bardzo dobrze, że stara się coś przekazać w numerach. Potrzebna jest przeciwwaga do trapu.
polski rap gówno
najpierw w polsce musiałby istnieć trap żeby robić do niego przeciwwage. w polszy rap sie dzieli na chujowy (hemingej, otcochodzi, yung multi, probl3m itp.) i dobry (kękę, mes, szpaku, łona, young igi itp.)
Anonim
kękę to jest dobry dla debili z tym swoim partyjnym przekazem, szpaku wack i farmazoniarz jak cały pizdowaty bor ale z resztą się zgadzam.
polski rap gówno
fakt, kęki idzie czasami za bardzo w swój „polityczny przekaz”, a szpaka lubię po prostu posłuchać, o całym bor nie mam zdania bo ich nie słucham, ale cieszę się że ktoś tu nie ma chuja w uszach jak większość na tym portalu o popie

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>