Denzel Curry, ZillaKami, JPEGMAFIA i slowthai zakładają zespół!

W najnowszym wywiadzie dla Complex w ramach promocji krążka "UNLOCKED", Denzel Curry i Kenny Beats pod koniec ogłosili powstanie nowego zespołu składającego się z jednych z najciekawszych ksywek młodego pokolenia.

"Również mamy Club Black Dust - czyli mnie, ZillaKamiego, JPEGMAFIE i slowthaia. Będziemy jak boys band, ale wolimy się nazywać 'man band'. Gadałem już z Kennym o jego dołączeniu do projektu." - mówi Denzel.

Wszyscy artyści byli w zeszłym roku w wydawniczym gazie. Denzel i JPEGMAFIA wydali jedne z najlepszych krążków w swojej karierze, "ZUU" i "Jesus Forgive Me, I'm A Thot". ZillaKami wypuścił drugi album spod szyldu swojego pierwszego zespołu City Morgue, a slowthai zadebiutował na brytyjskiej scenie swoim zaanagżowanym politycznie i okraszonym punkową, oryginalną stylówką albumem "Nothing Great About Britain". Póki co to Denzel rysuje się na frontmena grupy, ponieważ miał okazję współpracować już ze wszystkimi artystami.

Na razie nie znamy szczegółów wspólnego wydawnictwa, ale to raczej kwestia czasu.

Cały wywiad możecie przeczytać tu, a jednocześnie przypominamy nasze wrażenia z nowego krążka Denzela i Kenny'ego "UNLOCKED".

Jebaćbor
Slowthai nie znam tak to wszyscy wymienieni na propsie, zobaczymy co wyjdzie. Jeszcze sosmula mimo że nie wybitny to bym go w tym przedsięwzięciu widział. Właśnie zdziwiło mnie w chuy że w waszych głosowaniach w kategorii USA ani razu się nie pojawiło City Morgue.
Kuciapens kuciapnik
A miałem kurwa gruchy nie trzepać do weekend i chuj hehe ręka idzie w ruch

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>