2020 idzie na rekord? Już 50 mocnych premier płytowych od stycznia!

Rok 2020 tylko potwierdza, że jesteśmy świadkami niesamowicie intensywnego tempa wydawniczego na całym świecie. Mimo, że to dopiero dwa miesiące, już teraz doliczyłem się ponad pięćdziesięciu istotnych premier zagranicznych! Ten tydzień to kolejne mocne uderzenie.

Już w środku tygodnia swoje albumy rzucili Bones oraz Princess Nokia (ona wydała nawet dwa jednego dnia!), a w ten piątek w sklepach i serwisach streamingowych wylądowały albumy między innymi od: G Herbo, The Jacka (pierwszy pośmiertny materiał), Lil Baby'ego, Stro, Smoke DZA, duetu Planet Asia & 38 Spesh, czy joint album od Zaytovena, Lil Yachty'ego, Lil Keeda i Lil Gotita. W skrócie - dla każdego coś dobrego.

Po więcej informacji odsyłamy Was do naszego popkillerowego działu "Premiery Płyt", gdzie znajdziecie na bieżąco aktualizowaną bazę premier z Polski i zagranicy - tam także szczegóły wszystkich wydawnictw z tego tygodnia, jak i z poprzednich. Po kliknięciu w tytuł danej płyty znajdziecie jej tracklistę oraz garść informacji.

Przy okazji przypominamy, że możecie już głosować na najlepsze wydawnictwa 2019 roku i zdecydować do kogo trafią statuetki na gali Popkillery 2020.

mhm
same powazne ksywki
Jebaćbor
Bones, G Herbo, Lil Baby, Smoke DZA, Zaytoven sprawdzę na pewno, jak starczy czasu to jeszcze Planet Asia i może Lil Yachty. Lil Yachty największy atut moim zdaniem to w chuy oryginalne flow, tylko gość sobie często słabe beat'y wybiera, pomijając tematykę i teksty bo to nie jest raper którego się słucha dla liryki. Dużo go nie słucham ale ulubiony kawałek to feat u Tee Grizzley na From The D To The A.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>