Injury Reserve w Warszawie - wygraj bilety!

kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, News, Konkursy
dodano: 2019-11-19 10:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Już w ten piątek zespół z Arizony wystąpi w warszawskiej Hydrozagadce. Z tej okazji mamy dla was konkurs, w którym do wygrania będą dwie podwójne wejściówki na koncert.

Pytanie konkursowe: Z którymi gośćmi „Injury Reserve” zespół miał już okazję współpracować wcześniej?

Maile wysyłajcie na konkurs@popkiller.pl, dodając w temacie "Injury Reserve" - bilety wygrywają 2 pierwsze osoby, które prześlą poprawną odpowiedź.

***

Injury Reserve to hiphopowe trio z Arizony. Ich alternatywna odsłona rapu nawiązuje do złotej ery hip hopu przypominając legendy, jak A Tribe Called Quest, czy Black Sheep.

Zespół złożony z raperów Stepa J. Groggsa i Ritchie With a T oraz producenta Parkera Corey’a powstał w 2013 roku. W 2015 trio wydało swój debiutancki mixtape zatytułowany „Live from the Dentist Office”, na którym zagościli Chuck Inglish, Curtis Williams, Glass Popcorn, czy Demi Hughes. Krążek zebrał znakomite recenzje oraz zdobył serca wielu fanów. W 2016 roku Injury Reserve wydali kolejny mixtape - „Floss”, na którym usłyszeć można także Vica Mensę, czy Cakes Da Killa i który okazał się niemniejszym sukcesem od debiutu. W maju 2019 przyszedł czas na pełnoprawne LP zatytułowane po prostu „Injury Reserve”, na którym gościnnie wystąpili Amine, JPEGMAFIA, czy Freddie Gibbs.

Injury Reserve wystąpią w Polsce po raz pierwszy. Koncert odbędzię się 22 listopada w Hydrozagadce.

KUP BILET

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/314643982784646/

Injury Reserve - Jailbreak the Tesla (Feat. Aminé)

Injury Reserve - Wax On (Feat. Freddie Gibbs)

Tagi: 

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>