The Game i Anderson Paak. z hołdem dla Zachodniego Wybrzeża w nowym klipie

Nowy klip The Game'a do "Stainless" usłany jest różnymi smaczkami, które hołdują Zachodniemu Wybrzeżu. W jednej scenie raper odtwarza scenerię okładki swojego debiutanckiego krążka, "The Documentary", nosząc na szyi naszyjnik Death Row Records. Na refrenie wspiera go inny podopieczny Dr. Dre, Anderson Paak.

Oprócz tego kawałek sampluje utwór "Winter Sadness" Kool & The Gang, który został wykorzystany m.in. w "Death Around The Corner" oraz "Picture Me Rollin'" 2Paca, czy "Letnim Przesileniu" duetu PRO8L3M.

"Stainless" zapowiada ostatni, dziesiąty album studyjny w karierze The Game'a, "Born 2 Rap", który ukaże się już 29 listopada.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami teledysków to śledź nasz dział Video

The Game - Stainless [Official Video] ft. Anderson.Paak

Przypominamy też nasz videowywiad z Andersonem .Paakiem:

The Game - Stainless [Official Video] ft. Anderson.Paak

Anonim
Przyjemna nuta ale the game mnie trochę wkurwia od zawsze. Teraz to death row chain a w ,,my bitch'' dissował suge knight'a, jay-z i 50 cent'a do których nie ma startu. Jako raper całkiem całkiem ale jednak nie jakiś wybitny do tego jakieś takie akcje dziwne jak wtedy co z tygą dissował lil durka i powołał się na 2 jakiś gangsterów z LA że ich zna itp. a oni jak to usłyszeli to go zdissowali. Tak więc nie wiadomo co o nim myśleć.
Anonim
Edit. Niby w tym tracku jest trochę o suge i stosunek the game do niego wyjaśniony, ale jednak nie zmienia to faktu że wtedy ten jego diss ,,my bitch'' był w chuj śmieszny.
...
PRO8L3M
bb
PRZEDE WSZYSTKIM TO SAMPLUJE PICTURE ME ROLLIN' GDZIE WY TAM MACIE W REFRENIE DRE? NIE MAM POJĘCIA KTO PISZE TE TEKSTY ALE PRZESŁUCHAJ CHOCIAŻ NUTĘ ZANIM NAPISZESZ
Marcin Natali

Ku ścisłości - zarówno Picture Me Rollin jak i Death Around The Corner są oparte na samplach z tego samego utworu Kool & The Gang, za oba bity odpowiada też ten sam producent Johnny "J" (R.I.P.). 

"Na refrenie wspiera go inny podopieczny Dr. Dre, Anderson Paak."

Nikt natomiast nie napisał, że w refrenie jest Dre, mowa o podopiecznym Dre, Andersonie .Paaku :) Pozdr.

caddy
the game to ostatnio chce byc chyba 2packiem,teledysk west siede zerzniety z 2paca ,teraz w kawalku sampel,flow podbne jak 2pac

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>