Miły ATZ jedenastym Młodym Wilkiem Popkillera 7!

Miły ATZ ('95) - reprezentant Gniezna, którego kojarzyć można z dwóch wyrazistych i pełnych zajawki undergroundowych kolektywów - najpierw Mordor Muzik (które współtworzył z Gingerem i Majkizioomem) a ostatnio trójmiejskie Undadasea. Grime’owa nawijka, celne punche, ciekawe gry słowne i dopracowana technika to cechy, którymi wyróżnia się na polskim podwórku rapowym. Swoimi zwrotkami w numerach takich jak Strefa komfortu, Dawaj na parkiet czy Nie wiem jak Ty, zwrócił uwagę słuchaczy, zapewniając ogrom świeżej parkietowej energii. Na swoim koncie ma także gościnne występy u Pokahontaz, Wuzeta czy Proceente/Metro.

Grime, UK Garage i Hip-hop to główne gatunki pomiędzy którymi balansuje. Co ciekawe, Miłego można usłyszeć nie tylko na trackach, ale także za DJką, gdzie serwuje sety wypchane bassowymi i UK garage’owymi brzmieniami po brzegi.

Kilka miesięcy temu (czerwiec 2019 r.) ukazał się jego najnowszy materiał - mixtape „Dyktafon”, nagrany razem z Wiadrowskim na kradzionych bitach i... mocno zaskakujący klimatem. Nawijką na klasycznych, laid-backowych bitach z toną podziemnej zajawy Miły ATZ udowadnia, że nie tylko nowoczesne brzmienia są mu bliskie, jednocześnie potwierdzając wielowymiarowość swojego warsztatu. Jakie będą następne ruchy ATZ'a i jak rozłoży balans między brzmieniami, gdy w obu stylach czuje się jak ryba w wodzie? Czekamy z niecierpliwością! 

Video: Kuba Kokot

ZAMÓW PREORDER SPECJALNEGO WYDANIA PŁYTY POPKILLER MŁODE WILKI 7 NA MLODEWILKI7.PL

Jeśli chcesz być na bieżąco z wydarzeniami w akcji to koniecznie dołącz do naszej facebookowej grupy, sprawdzaj instagramowy profil gdzie publikować będziemy sporo podpowiedzi i subskrybuj kanał na YT, na którym spora garść materiałów video z tegorocznej edycji! Więcej materiałów na nowym kanale PopkillerTV Plus, subskrybuj by nie przegapić.

Uruchomiliśmy także specjalny instagramowy profil Popkiller Młode Wilki oraz fanpage Popkiller Młode Wilki- a na nich jeszcze więcej zdjęć, informacji i podpowiedzi!

Jedenasty Młody Wilk Popkillera 7?

MIŁY ATZ x MAJKIZIOOM - STREFA KOMFORTU (MOM016)

MIŁY ATZ x GINGER x MAJKIZIOOM - DAWAJ NA PARKIET (MOM037)

atz_wiadrowski_STRIT *tyfytyfy Hamer Kot

MIŁY ATZ x GINGER X MAJKIZIOOM - NIE WIEM JAK TY (MOM039)

Eszet
Elegancko !pozdrawiam

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>