Oki czwartym Młodym Wilkiem Popkillera 7!

video
dodano: 2019-10-03 17:02 przez: Igor Wiśniewski (komentarze: 0)

Oki ('98) - wulkan energii i karabin maszynowy z Lubina. Pomimo młodego wieku, może pochwalić się już ośmioletnim stażem. Jego utwory pojawiały się na kanałach SBM Label, Step Records, nigdystopTV czy directed by KOOZA. Został zaproszony jako support przez PRO8L3M czy Sokoła, pojawił się na płycie W.E.N.Y, wziął udział w "Gorzkiej Wodzie" Pezeta a w marcu bieżącego roku ukazał się jego album 47universe, który wskazaliśmy jako jedną z ciekawszych premier wiosny.

Oki, niemal jak polski Joey Bada$$, świetnie łączy stare z nowym. Porównanie do Bada$$a bynajmniej nie jest przypadkowe. To właśnie za jego sprawą raper z Lubina przekonał się do nowoszkolnego, trapowego brzmienia. Jego wcześniejszą twórczość można określić jako truskulową i klasyczną, kojarzącą się z klimatem takich ekip jak JWP. Reprezentant Lubina, świadom swoich możliwości, stawia na niezależność. Przez wieloletnie szlifowanie umiejętności, Oki z łatwością bawi się flow. Wypracowawszy swój własny styl, tegoroczny Młody Wilk wyspecjalizował się w szybkiej nawijce i nieszablonowym składaniu wersów, przez co słuchacze zaczęli wysuwać skojarzenia z MGK'em. Jego utwory osiągają kilkaset tysięcy wyświetleń, na czele z wynikiem 1,8 miliona pod "WHOOP?" na kanale Koozy. Patrząc na coraz większe zainteresowanie i coraz głośniejsze współprace, można się po nim wiele spodziewać. Zdolność adaptacji pod każdy bit i oryginalność sprawiają, że Oki to elastyczny, pełnoprawny MC, o którym z pewnością jeszcze długo będzie głośno.

Video: Kuba Kokot

ZAMÓW PREORDER SPECJALNEGO WYDANIA PŁYTY POPKILLER MŁODE WILKI 7 NA MLODEWILKI7.PL

Jeśli chcesz być na bieżąco z wydarzeniami w akcji to koniecznie dołącz do naszej facebookowej grupy, sprawdzaj instagramowy profil gdzie publikować będziemy sporo podpowiedzi i subskrybuj kanał na YT, na którym spora garść materiałów video z tegorocznej edycji! Więcej materiałów na nowym kanale PopkillerTV Plus, subskrybuj by nie przegapić.

Uruchomiliśmy także specjalny instagramowy profil Popkiller Młode Wilki - a na nim jeszcze więcej zdjęć, informacji i podpowiedzi!

Czwarty Młody Wilk Popkillera 7?

OKI - WHOOP? (directed by KOOZA)

OKI - BADDEST (directed by KOOZA)

OKI - Bije w serce

 

reklama

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>