Qry drugim Młodym Wilkiem Popkillera 7!

dodano: 2019-10-01 17:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 7)

Qry ('99) - reprezentant Jasła, zdecydowany pretendent do miana rookie of the year i najmłodszy członek chillwagonu. Ma na koncie współpracę z Tymkiem, Gedzem czy Arabem a jego przekrojowe flow sprawia, że potrafi się odnaleźć w każdym klimacie. Sprawnie operuje autotunem, przy czym ma typowo klasyczne podejście do składania linijek a razem z producentem MØJI'm tworzy mieszankę wybuchową i łączy inspiracje z różnych światów.

Obecnie przygotowuje się do wypuszczenia wspólnego krążka z chillwagonem a także pracuje nad solowym projektem. Swoje pierwsze tracki puszczał już 4 lata temu. Co ciekawe już w 2016 pojawił się gościnnie na kanale NewBadLabel, wytwórni kojarzonej z Borixonem, z którym teraz prowadzi szeroko pojętą współpracę. W 2018 roku wydał swój pierwszy album "Małe Miasto Wielkie Sny", który był promowany na kanale Kstyka i na HomerunLabel, należącego do Homexa. W 2019 dołączył do chillwagonu, gdzie z miejsca zaczął wykręcać szalone wyniki - jego kawałki sygnowane logiem grupy, "kwit" i "rower" mają kolejno po 19 i 8 mln wyświetleń. W międzyczasie nawiązał współpracę z reżyserem klipów, Koozą a na kanale Directed by Kooza zaczęły się ukazywać w pełni solowe numery Qrego, m.in zaskakujące, oldschoolowe "Wszystko Oki", które pokazuje jak łączyć klasyczne inspiracje ze świeżymi elementami.

Video: Kuba Kokot

ZAMÓW PREORDER SPECJALNEGO WYDANIA PŁYTY POPKILLER MŁODE WILKI 7 NA MLODEWILKI7.PL

Jeśli chcesz być na bieżąco z wydarzeniami w akcji to koniecznie dołącz do naszej facebookowej grupy, sprawdzaj instagramowy profil gdzie publikować będziemy sporo podpowiedzi i subskrybuj kanał na YT, na którym spora garść materiałów video z tegorocznej edycji!

Drugi Młody Wilk Popkillera 7?

chillwagon - kwit

Qry - Wszystko Oki (directed by KOOZA)

Qry & MØJI - Mini Raj (directed by KOOZA)

Żaps-stękanie
Głupie qrwy raczej...
xD
idź se tam posłuchaj chady dinozaurze
ODB RIP
Menstruacyjne bóle małej qrwy. Standard dzisiaj, zero złozonych rymów, zero liryki, zlepek słów pod flow zajebane z USA
Prawdziwyman
19:58 17
S.
Jak dla mnie to gość ma potencjał, zależy tylko czy pójdzie w stronę (nie wiem kur..wa jak to nazwać) - szeptoszlochów po cichu czy jednak w coś normalnego :)
Szafa
Gość przekozak :D
Żaps-stękanie
Dobra, Qrwy daj spokój z pisaniem takich komentarzy i tak jesteś wack :D

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>