Rytmus i Kontrafakt wystąpili na Kempie razem z Pawbeats Orchestra!

wydarzenie
dodano: 2019-08-17 20:50 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Wczorajsze show Pawbeats Orchestra na Hip Hop Kempie obfitowało w niespodzianki - począwszy od niezapowiedzianych gości z polskiej sceny, a kończąc na gwiazdach zza granicy...

Oddajmy głos Kubie Głogowskiemu, polskiemu dyrektorowi artystycznemu Hip Hop Kempu, odpowiadającemu obecnie za rodzimy lineup, który napisał na swoim fanpage'u:

"Jeśli są momenty, które zapamiętuje się na bardzo długo, to będzie na pewno jeden z nich. Dzięki kilkumiesięcznej pracy z Pawbeatsem (czapki z głów dla energii i pasji Marcina!) na jednej scenie, w czasie jednego koncertu na Hip Hop Kemp - PL udało się zebrać Oxona, Dwa Sławy, Aviego, Louisa Villaina, Sariuas, Bisza (B.O.K), Masię, Vixena, Proceente i VNM'a, czyli przepiękną mieszankę tego, jak wygląda dzisiaj Hip-Hop w Polsce i wyjaśnienie, dlaczego jest to najbardziej popularny gatunek w naszym kraju. Mix styli, wieku, energii i wielkich emocji.

A to, co się wydarzyło na koniec po prostu przejdzie do historii. Kiedy na 10 minut przed końcem koncertu poszedłem do Kontrafaktu i zapytałem, czy wyjdą z polskim livebandem zagrać swój wielki hit JBMNT, spodziewałem się, że potraktują to jako żart, a tymczasem Ego powiedział: biegnę po Patryka (Rytmusa) i to robimy. Obaj po kilku minutach złapali za mikrofony i byli już na scenie. Żałujcie, że nie widzieliście miny stage managera.

Tak spełnia się marzenia! Dziękuję!"

W równie emocjonalnym tonie wypowiedział się Pawbeats:

"Nigdy nie udałoby mi się stworzyć tego projektu, gdyby nie artyści, którzy swoją charyzmą i zaangażowaniem cały czas podtrzymują poziom dobrej energii, przejeżdzają setki kilometrów, choć na scenie pojawiają się tylko dłuższą chwilę - cały czas mam to z tyłu głowy i bardzo doceniam jak wiele serca wkładacie w to przedsięwzięcie.
Dzisiaj na głównej scenie Hip-Hop Kemp razem z Pawbeats live band zagrali:
Masia Flanelowa, Vixen Beatz, Dwa Sławy, VNM, Bisz (B.O.K), Proceente, Oxon
A także niezapowiedziani goście:
Avi, Sarius i Kontrafakt Patrik "Rytmus" Vrbovský - Dziękuję Wam wszystkim

Jestem turbo szczęściarzem, że na swojej drodze spotykam osoby, które w nas wierzą.

I dziękuję Wam, za to, że zawsze mogę zarzucić jakiś patos na nocnej i wiem, że mi go wybaczycie"

Naszą relację z Hip Hop Kempu oglądać możecie na bieżąco na instastory @popkillerpl.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>