Big K.R.I.T. - wywiad po "K.R.I.T. Iz Here": nowy album, J. Cole, wieloletni fani (video, cz. 1)

Dwa tygodnie temu, 12 lipca, światło dzienne ujrzał czwarty studyjny album Big K.R.I.T.'a "K.R.I.T. Iz Here", a z tej okazji - dzięki uprzejmości i pomocy managementu artysty - udało nam się zdzwonić na video z MC i producentem rodem z Mississippi, aby porozmawiać o jego nowym wydawnictwie, genezie i koncepcie płyty i okładki oraz cechach wspólnych z debiutanckim "K.R.I.T. Wuz Here" z 2010 roku, a także o wsparciu wieloletnich fanów, współpracy z J. Cole'em w numerze "Prove It" czy wyjściu poza swoją strefę komfortu i całościowego oddaniu sterów muzycznych w ręce innych producentów po raz pierwszy w swojej karierze.

Część pierwsza naszej wnikliwej, 45-minutowej rozmowy z  tryskającym pozytywną energią artystą już do obejrzenia na naszym kanale YouTube'owym. Druga część już w przyszłym tygodniu!

Rozmowa: Marcin Natali
Tłumaczenie: Maciej Wojszkun, Marcin Natali
Video, montaż: Marcin Natali

KRIT HERE

Update: część 2 rozmowy pod spodem:

Big K.R.I.T. - interview pt. 2 - Nipsey Hussle memories, "Outer Space", Cadillactica (Popkiller.pl)

znawca
Zebrałem się do obejrzenia i pozytywne zaskoczenie. Śledzę twórczość, ale bez wczuwki dalej, teraz kumam dlaczego KRIT trochę inny. Koszulka ustawiła wywiad, widać, że się szczerze podjarał...
Marcin Natali

Dzięki! :) Zdecydowanie wyjątkowy gość! Zero dystansu czy niezręczności, klimat jakbym gadał z dobrym ziomkiem :) A koszulka na pewno zrobiła swoje haha, od razu wjechał fajny pozytywny klimat. Pozdr!

truuuuu
Myśle, że wasze wywiady mają przewage nad tymi ze Stanów, bo jako prawdziwi fani dobrze znacie twórczość danego rapera, poza tym wartością dodaną jest zbieżność pomimo odległości i różnic kulturowych. Props.
Jaaa
Wywiad elegancki :) A kiedy jakieś spotkanie z J.Colem? :D

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>