DJ Khaled wraca z nowym albumem i trzema klipami!

video
dodano: 2019-05-17 20:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

"Father Of Asahd" to 11 studyjny album Khaleda, który tak samo jak poprzednie wypchany jest topowymi ksywkami amerykańskiej sceny. Poza samym albumem, DJ obdarował nas też 3 klipami, w tym jeden z nieżyjącym już Nipsey'em Hussle!

Pierwszy klip to nawiązujący rozmachem do "Gry O Tron", oparty na samplu z klasycznego "M's Jackson" Outkastów teledysk do utworu "Just Us", w którym gościnnie udzieliła się reprezentantka TDE, SZA.

Do drugiej kooperacji Khaled zaprosił Travisa Scotta i Post Malone'a. Cały klip to w zasadzie jedna wielka stopklatka, czasem przerywana akcją w slow motion. 

Trzeci teledysk to natomiast hołd dla nieżyjącego Nipseya Hussle, jak i zarazem pewnie jeden z ostatnich materiałów video, w których możemy zobaczyć zmarłego rapera. "Higher" to podniosły kawałek, w którym Nipsey wspomina swoją przeszłość i drogę do sukcesu, a wokalnie wspomaga go John Legend. Dochód z tej piosenki zostanie przekazany na dwójke dzieci, które artysta osierocił.

To i tak nie wszystkie klipy jakie zobaczymy. Khaled zapowiedział, że podczas premierowego weekendu na Youtubie pojawi się ich jeszcze 5.

Poza teledyskami i muzyką, DJ Khaled we współpracy z Tidalem stworzył także dokument „Father of Asahd: The Album Experience”. Film pokaże spojrzenie od wewnątrz na prace producenta nad najnowszą płytą, która będzie jego największym dziełem do tej pory.

Na "Father Of Asahd" oprócz gości z klipów, możemy usłyszeć m.in. Jaya-Z, Beyonce, Lil Wayne'a, Rick Rossa czy Nasa. Całość dostępna na serwisach streamingowych.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>