Czy follow-up do "The World Is Yours 2" wyjdzie jeszcze w tym roku? Rich The Kid rozwiewa wątpliwości!

Niecały dzień po premierze swojego najnowszego albumu Rich The Kid wyjawił, iż planuje wydać kolejną część serii „The World Is Yours” jeszcze w tym roku.

W zeszły piątek we wszystkich serwisach streamingowych pojawiła się nowa płyta Rich The Kid’a „The World is Yours 2”, na której wśród gości mogliśmy usłyszeć m.in. Gunnę, Young Thuga, Miguela, Ty Dolla $ign’a, Tory  Laneza czy Takeoff’a.  

Album jak na razie zbiera dużo pozytywnych opinii, a sprzedaż w pierwszym tygodniu po premierze powinna oscylować w okolicach 100 tys. sprzedanych kopii. To jednak nie zadowala pochodzącego z Nowego Jorku rapera, który w najnowszym wywiadzie dla Zane Lowe w radiu Beats 1 wyjawił, iż trzecia część serii „The World Is Yours” może ujrzeć światło dzienne jeszcze w tym roku.

 -Mam zamiar wrócić z kolejnym albumem. Pracuję non-stop, jestem jednym z najciężej pracujących artystów w grze. Moje urodziny są w lipcu, to powinno rozwiać wątpliwości - wyjawił raper, sugerując iż „The World Is Yours 3” trafi do sprzedaży już w lecie.

Pozostaje nam czekać na więcej szczegółowych informacji, a w międzyczasie sprawdzicie tracklistę i okładkę „The World Is Yours 2” w naszym dziale premier. Być może otrzymamy nowe info od samego artysty podczas jego pierwszego koncertu w Polsce 4 kwietnia w Warszawie?

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>