Bonus BGC zapłaci Tedemu 50 tysięcy za featuring?

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2019-03-23 10:00 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 4)

Bonus BGC zaskoczył informacją zawartą w najnowszym poście na Facebooku. Poinformował on, że na jego nadchodzącej płycie gościnnie pojawi się Tede. Warszawski raper natychmiast zareagował: "A ten już symuluje nawrót choroby, bo ma za tydzień Fame MMA czy o ch*j tu chodzi?"

Piotr Witczak napisał: "Na mojej nowej solowej płycie pod koniec tego roku zagości raper Tede. Nie było łatwo bo zażądał pieniędzy nie z tej ziemi, ale jak Kapota dał mu 50 tys. za refren to i Bonus może. Musiałem sprzedać nerkę. Jakoś to będzie. Myślę, że warto"

 

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

A TEN JUZ SYMULUJE NAWROT CHOROBY BO MA ZA TYDZIEN FAME MMA CZY O CHUJ TU CHODZI??? #NFZ

Post udostępniony przez TEDE (@tedef) Mar 22, 2019 o 9:45 PDT 

 

Tede zareagował niemal natychmiast. Udostępnił post Bonusa na Instagramie, ostro go komentując. Poznański "artysta" skomentował post słowami: "On jeszcze nie wie ale bonus do niego jedzie za 20 minut otwiera drzwi. Ja już prawie na kolejowej", co tylko zmotywowało fanów, którzy pod postem warszawskiego rapera, zachęcali Bonusa do dalszych działań.

TDF nie byłby sobą, gdyby puścił temat bez echa. Opublikował na Instagramie zdjęcie z Księciem Kapotą, doszczętnie wyśmiewając post Bonusa. 

Tagi: 

Perez
Ale parówka się spina hahaha Bonus! Bonus! Bonus!
Anonim
Natali weź tą Aleksandrę przytemperuj bo takie chujostwo wrzuca że nie wiadomo czy się śmiać czy płakać. Kogo ta banda niedojebów obchodzi. A przy okazji Bonus > książe głupota pseudo maffija, tede.
Bomber
Jak byście byli uważni to byście widzieli na zdjęciu tedego bonus z oficjalnego kanału mówi że to nie on wrzucił i że to jakiś podrabianiec
jprdl
Lol Jaca jak się spruł od razu, nagle się kończy dystansik jak coś jest poza kontrolą xD

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>