Tyler, The Creator: "Album z A$AP Rockym nie istnieje"

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2019-01-23 09:00 przez: Szymon Bielawski (komentarze: 0)

W ubiegłym roku, dość niespodziewanie do sieci trafił wspólny numer do Tylera, The Creatora i A$AP Rocky'ego, a hasło, które wyświetliło się na końcu klipu do tego kawałka od razu rozbudziło wyobraźnię słuchaczy.

 

"WANG$AP COMING SOON" - tak dokładnie wyglądał tekst, który pojawił się na samym końcu teledysku do "Potato Salad". I tylko tyle wystarczyło do tego, by zacząć czekać na premierę wspólnego krążka od raperów. Nie od dzisiaj wiadomo, że pomiędzy raperami występuje rzadko spotykana "chemia", więc apetyty były spore. Okazuje się jednak, że jeśli ktoś naprawdę czekał na projekt Tyler x A$AP, to może na razie przestać – jakiekolwiek wątpliwości co do statusu tego albumu rozwiał na Twitterze Tyler, który ujawnił, że... wspólny materiał chłopaków po prostu nie istnieje.

 

Oczywiście wpis Tylera można wziąć za element promocji i być może okaże się, że WANG$AP będzie albumem-niespodzianką, ale... chyba nie tym razem. Szkoda, że taki album (w najbliższej przyszłości) nie powstanie, czy może lepiej, by raperzy skupili się na solowych rzeczach?

reklama

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>