Kanye West ujawnia tracklistę nadchodzącego albumu Nasa!

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2018-06-13 20:27 przez: Michał Zdrojewski (komentarze: 5)

Pierwszy od 6 lat studyjny album Nasa już w ten piątek ujrzy światło dzienne. W całości wyprodukowany przez Kanye Westa materiał został zrealizowany w tej samej koncepcji, co "Ye" oraz "KIDS SEE GHOST" i będzie zawierał 7 utworów. W tym przypadku kolejny raz Kanye szczegółów dotyczących projektu dostarcza nam za pośrednictwem Twittera. Kilka dni temu opublikował tam screena z opisem 7 grzechów głównych, na co odpowiedział szef TDE Punch wyrażając nadzieję, że to właśnie w tym kierunku zmierzać będzie nowy album Nasa. Dzisiaj Kanye dodał na Twittera zdjęcie tracklisty LP legendarnego rapera z Queens i trzeba przyznać, że może być ciekawie...

Ciężko powiedzieć po opublikowanej trackliście czy faktycznie utwory Nasira będą o siedmiu grzechów głównych, ale na pierwszy rzut oka można znaleźć kilka nawiązań. Jedno jest pewne - album Nasa ujrzy światło dzienne 15 czerwca.

 

Tagi: 

Jom
I nikt tam nie mówi, że to w zasadzie EP, że 7 tracków, dla nich to oczywiste, że to kolejny album (ALBUM) legendarnego Nasa, proste. Czekanko!
Rafał
To nie koniecznie musi być EP, zależy też ile czasu trwa album.
Komsi
Lepiej 7 tracków żeby było i każdy był dobry, a nie 20 z czego ponad połowa to zapychacze
kustosz rapu
Wydaje mi się, że w tym przypadku dostaniemy dłuższy album. Nie wierze żeby Nas zrobił kawałki po 2:30-3:00 minuty każdy. Liczę na jakieś ~ 30 minut.
JERGOLICHO DRON
KIERWA< TYLKO 7 KAWAŁKÓW?

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>