Wigor (Mor W.A.) wraca z solówką i puszcza klip na 40 urodziny!

Po prawie trzech latach ciszy Wigor kojarzony z projektami (Mor W.A. Empiria, Juras&Wigor, Wigor&Trojak, czy 2CW) serwuje nowy singiel zwiastujący jego solowy album pt. "1978", który ukaże się prawdopodobnie jesienią tego roku. Numer pt. „Hakuna” został napisany podczas tygodniowego pobytu w Kenii, a nagrany zaraz po powrocie do kraju pod koniec 2017 r. Krótki, ale zarazem intensywny pobyt w Kenii mocno zainspirował Wigora, który ruszył z kamerą w głąb tego pięknego, czarnego lądu.

Obrazek w 80% jest nagrany przez samego Wigora, co było zamierzonym celem, gdyż raper chciał oddać charakter miejsca z perspektywy swojego spojrzenia i tym samym pokazać, co sam zobaczył i czego doświadczył. Pomimo, że kraj ma spore problemy gospodarcze i polityczne, a bieda jest wszechobecna to co urzekło artystę w ludziach to ich pogoda ducha, która pojawia się na każdym kroku ubrana słowami "hakuna matata" (nie martw się, nie ma problemu).

Wigor Mor W.A. - Hakuna

Przypominamy też nasze niedawne materiały zarejestrowane przy okazji koncertu Mor W.A. na 40 urodziny Łyskacza. Specjalne wykonanie live klasycznego "Dla Słuchaczy" otwierające nasz nowy cykl Stagekiller:

Oraz obszerny 30-minutowy wywiad z Mor W.A.:

 

Tagi: 

reklama
koliega
patent na klip z wyjazdziku turystycznego... to zawsze bylo hujowe ale teraz jest na dodatek przeruchane. wstyd i zenada. belkot i artystyczny wymiot.
jooker
widze ze tendencja w komentarzach to miec bol cipy i zeby zapiekalo pozdro
wysokie loty
kozak , props
hakunaNaBata
słabe... na prawdę bardzo słabe , aż szkoda ..
słuchacz starej daty
Niestety słabizna, ale i tak czekam na solo. W szufladzie pierwsza i druga Mor W.A. na kasetach, czasem też wrzucam do kaseciaka, więc co by nie było - szacunek i wyrazy sympatii, Wigor. PS Zatrudnijcie jakiegoś kompetentnego redaktora do pracy nad materiałami prasowymi, bo bardzo zgrzytają (o Czarnym Lądzie - nie o "czarnym lądzie" - można napisać tylko wtedy, gdy odnosicie się do całej Afryki; cel nie może być niezamierzony - "zamierzony cel" to pleonazm; obrazek został nagrany, a nie "jest nagrany"; nie trzeba wszędzie wciskać "pt." itd, itd.).

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>