DJ Premier & Royce Da 5’9 „PRhyme 2” - data premiery, okładka, singiel

Nareszcie! Po czterech latach od wydania pierwszej części kooperacyjnego projektu „PRhyme” dostaliśmy nowe informacje dotyczące drugiej odsłony tej serii.

 

Wydany w 2014 roku album „PRhyme” cieszył się ogromnym zainteresowaniem wśród fanów oldskulowego rapu. Od tamtej pory fani DJ Premiera oraz weterana sceny podziemia Royce Da 5’9 czekali na kolejną dawkę mocnych bitów i jeszcze mocniejszych tekstów.

 

W końcu otrzymaliśmy oficjalne potwierdzenie ze strony artystów, iż płyta „PRhyme 2” trafi do sprzedaży już 16 marca. Album składał się będzie z 17 utworów, a niedawno w sieci pojawił się promujący projekt singiel „Era”, na którym gościnnie pojawił się Dave East.

 

Poniżej sprawdzicie okładkę do nadchodzącego albumu Preemo i Royce Da 5’9 „PRhyme 2”, a także najnowszy singiel „Era”.

 

 

Poniżej przypominamy też nasz wywiad z PRhyme

Anonim
na royca warto czekac zawsze
papilot
Jako fan rapsow od kilkunastu lat zawsze jaralem sie Roycem i Preemo, ale ten ich kooperacyjny album po prostu mnie rozczarowal i chuj, monotonny i bez pierdolniecia.
kkoo
Royce z roku na rok progres, cały czas zaskakuje czymś nowym, a Preemo niestety od kilkunastu lat stoi w miejscu, nawet można powiedzieć, że zalicza regres jako producent, bo bity robi coraz słabsze
larviage
album średni, zdecydowanie gorszy od 1, royce sie nie popisal

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>