Joey Bada$$: "Kanye inspirował się mną przy nagrywaniu 'Real Friends'”

Ostatniej nocy Joey Bada$$ wypił sporą ilość wina, a następnie odpalił transmisję na żywo na swoim kanale na Instagramie, podczas którego wyjawił bardzo dużą ilość ciekawych informacji swoim fanom.

-Kanye? Muszę napisać do niego następnego maila - odpowiedział Badass na pytanie o potencjalnej kooperacji z legendą rapu. Zaraz po tym opowiedział całą historię o tym, jak poznał Ye, oraz jak dowiedział się, iż został dla niego inspiracją.

-Opowiem Wam pewną historię o Kanye. Pijany człowiek mówi tylko prawdę! - zaczął Joey - Pierwszy raz spotkałem Kanye na Coachelli 2016, wtedy to zapytał się mnie, czy słyszałem kawałek 'Real Friends’ z jego płyty 'The Life of Pablo'. Patrzę na niego i mówię 'kto kurwa nie słyszał tego numeru?' - wyjaśnia raper - Kanye odpowiedział 'Zainspirowałeś mnie do nagrania tego numeru'… Nie mogłem w to uwierzyć! Jedyna myśl, jaka mi przychodziła do głowy to 'Ziom, skoro tak, to dlaczego nie zaprosiłeś mnie na ten numer!' [śmiech] Pozdro dla Kanye… do dzisiaj nie wierzę w tę akcję - zakończył historię.

To tylko jedna z wielu ciekawych informacji, które Joey wyjawił fanom podczas trwającego 40 minut live-streamu. Dowiedzieliśmy się o jego wielu, nagranych już kooperacyjnych numerach, a także o tym, że album J. Cole x Kendrick Lamar nie jest tylko legendą. Poniżej znajdziecie najciekawsze wypowiedzi rapera.

- Ja z Jorją Smith? Mamy już coś nagrane, jednak jeszcze nie jest skończone. Ja, Jorja Smith i Little Simz.
- Z Pushą T mamy nagrany zajebisty kawałek, nie będę Was oszukiwał!
- Ja z Childishem Gambino - to by był prawdziwy ogień. Muszę zacząć to wszystko zapisywać!
- Wraz z Alchemistem mamy kilka zajebistych numerów. Chyba w końcu nagramy cały projekt albo coś…
- Mam wystarczająco muzyki na kolejne pięć lat. Teraz wszystko zależy, jak dobrze to rozegram.
- Nie będę kłamał, SZA zagrała mi swój album, zanim wzięła Kendricka na jeden z numerów. Ja pierwszy go slyszałem!
- Co, jeśli powiem wam, że ja i Kendrick mamy nagrany cały album? Nie no, jaja sobie robię… Ale powinniśmy to zrobić!
- Ciągle czekamy na projekt J. Cole i Kendricka… słyszałem kawałek lub dwa, ogień!
- Mam jeden numer z Dave Eastem w planach.
- Kurwa, nie będę Was oszukiwał. Chcę nagrać numer z moim ziomkiem Takeoffem. Takeoff rozpierdoli ten rok! [gra słów: Takeoff gonna take off this year]. Takeoff jest ciągle niezauważany!
-Razem z Logic’iem wypuścimy niedługo trochę muzyki. Myśleliście, że nic nie nagramy? Byliśmy razem w trasie koncertowej…

Joey przyznał ostatnio, iż pomagał w napisaniu hitowego numeru Post Malone’a „Rockstar”. W 2016 roku raper wypuścił swój album „ALL-AMERIKKKAN BADA$$”.

nasthegreatest
J. Cole i Kendrick... Nie chcę spalić słuchawek xD

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>