Tede - wywiad @Spot-Talk #2 cz.1

video
dodano: 2017-06-16 15:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Żywe dyskusje i świetny klimat na spotkaniu premierowym Młodych Wilków zainspirowały nas do zainicjowania akcji Spot-Talk - cyklicznych spotkań z artystami w warszawskim sklepie Distance.pl, w trakcie których odbędzie się popkillerowy wywiad z udziałem publiczności (i z możliwością dopytania samemu o nurtujące Was kwestie), a także luźnego pogadania z gośćmi oraz zrobienia zdjęcia czy zdobycia podpisu.

Drugi Spot-Talk to blisko 90-minutowa rozmowa z Tede i grad pytań ze strony naszej jak i ze strony zebranych słuchaczy. Dziś, równo tydzień przed premierą "SKRRRT" mamy dla Was część pierwszą!

A w niej o tym jakie to uczucie grać koncert na 20-lecie twórczości; dlaczego Tede nie lubi wracać do przeszłości; z czego wynika to jak naturalnie odnajduje się na błyskawicznie zmieniającej się scenie; jaką ma receptę na długowieczność; czy możemy spodziewać się brzmieniowych powrotów w stylu WFD a także o tym skąd pomysł na nagranie całego albumu osadzonego w klimatach trapu z Atlanty i dlaczego "SKRRRT" to najbardziej klimatyczny album Tedego.

Rozmawiał: Mateusz Natali

Zdjęcia/Montaż: The Distance Vision

foto: Tomek Karwiński

Materiał zrealizowano w sklepie Distance.pl przy ulicy Marszałkowskiej 72 w Warszawie

Tede - wywiad @ Spot-Talk #2 (05.2017, Popkiller.pl x Distance.pl)

Tagi: 

Cinul
Co z Da Hill?

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>