Tede o nowym singlu: "Więcej tu przekazu niż na całym demo 3H"

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-05-08 22:42 przez: Mateusz Natali (komentarze: 7)

Dziś pojawił się pierwszy singiel promujący kolejny album Tedego, tradycyjnie zbierając także komentarze o braku przekazu i zestawienia ze starą twórczością - raper postanowił odnieśc się do nich porównując "Rezzi" właśnie do swoich klasyków.

"Tu jest taki sam przekaz jak w kawałku 'Drin' lub jak wolisz w kawałku 'Wielkie Joł'. Tudzież jeżeli to nie wystarczy to np. 'Bezele'... Chociaż może nawet jest go tu więcej niż na całym demo '3H WUWUA'" - napisał śmiejąc się TDF.

A Wam jak przypadł do gustu pierwszy singiel ze "SKRRRT"?

Przypominamy, że już w czwartek spotkamy się z Tede na otwartym wywiadzie, w trakcie którego zadawać będziecie mogli pytania a także wziąć podpis czy zrobić zdjęcie. Więcej szczegółów tutaj.

Tagi: 

beq
typo co sie nie może pogodzić z tym przekazem ja pierdole. tak tak wiemy kiedys robiles kawalki z przekazem to nikt ich nie sluchal i nie rozumial wiec teraz robisz bengry, jestes ponadczasowy i gardzisz dziś truskami i biedą, a pozatym jest 2017 i masz ze wszystkiego beke i liczy sie tylko trap i słeg i idziemy do przodu. Gratulacje po raz kolejny dla odkucia, ale wez juz sie kurwa ogarnij dziadzie bo widać ze od 5 lat masz spiętą dupe i sie w kolko tlumaczysz tylko tymi niby żarcikami. Nie pozdrawiam.
ŻABSON TO WACK
JAKI TEN WIEPRZ JEST ŻAŁOSNY. NAJGORSZE CO MOGŁO SPOTKAĆ POLSKI RAP (OPRÓCZ ŻAPSA) TO WYMUSZONY DYSTANS TEDEGO XD
polski rap gówno
chuj w ten przekaz jak to chujowe jest. nie jestem pedałem w szerokich spodniach co asłuchalnego gówna słucha tylko dlatego że "mondre teksty"
Anonim
Ty to jesteś pedałem w rurkach swojej siory
szast_prast
beq 100proc racji. nie po to się odkuwał żeby teraz robić (przepraszam -kopiować) taki szajs.jako weteran powinien stać na straży dobrego rapu (jak choćby Meth)ale chyba jest za cienki na to. obecnie jest tylko "kserem ksera z ksera" i bezmyślnie kopiuje to co najgorsze w amerykańskim rapie teraz. a co do ciebie polski... może nie nosisz szerokich spodni ale pedałem to ty jesteś na pewno.
s.
Faktycznie.... cytując tedzika: "przekaz w chuu***uuuj"... Eliminati było świetne ale to, co wydał potem jest jak dla mnie asłuchalne, ciężko jest przebrnąć przez trzy kawałki pod rząd... Szkoda, bo gość na prawdę potrafi rapować a Michu jak czasem pierdo**lnie bicior to jak powiedział E-40 "my rear view mirror is vibratiiiiing ;) pozdro
Król
Gów#o tam wiecie dzieciaki. Tede robi najlepsze rapsy w PL(ny). J#b@ć biedę.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>