Skyzoo & Apollo Brown na Hip Hop Kempie 2017

wydarzenie
dodano: 2017-03-17 15:12 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 0)

Po środowym zaanonsowaniu Jedi Mind Tricks na pierwszą gwiazdę tegorocznej edycji festiwalu Hip Hop Kemp, powracamy do starej i sprawdzonej tradycji kempowych piątków. Tym samym w line-upie Kempa ląduje niepowtarzalne połączenie Brooklynu z brzmieniem wprost z Detroit - Skyzoo & Apollo Brown.

Ten klasyczny przykład duetu raper - producent zaczął formować się w 2014 roku przy pracy nad krążkiem “Barrel Brothers”, jednak był to jedynie zalążek bardziej zażyłej współpracy, która z roku na rok wyglądała coraz lepiej. W końcu, we wrześniu ubiegłego roku Apollo Brown w całości odpowiedział za produkcję najnowszego i prawdopodobnie najlepszego LP od Skyzoo, "The Easy Truth". Klasyczne podejście do samplingu w połączeniu z autentycznym nowojorskim vibem spowodowało, że Ci dwaj artyści stworzyli album, który na przekór mainstreamowym trendom najbardziej cieszy fanów podziemia. Mocno wyczuwalne inspiracje początkiem XXI wieku, fascynacja brzmieniem żywych instrumentów i esencjonalne, czarne flow to zapowiedź obiecującego koncertu.

Trzydniowe karnety na festiwal Hip Hop Kemp, zapewniające także wstęp na poprzedzający go warm-up, są dostępne w sprzedaży za pośrednictwem oficjalnego polskiego sklepu internetowego www.joystore.pl/hhk.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>