Ten Typ Mes i Dawid Podsiadło w klipie do utworu "Codzienność" - video

"Codzienność" niedawno zasiliła repertuar koncertów zarówno Mesa jak i Dawida Podsiadło, a teraz doczekała się teledysku. Utwór nagrany został do bitu Foxa. Sceny z artystami nakręcono w studiu na kamerach VHS i 8mm. Potem przyszła pora na efektowne ujęcia fabularne odnoszące się do tytułowej codzienności. Za teledysk odpowiada ekipa Makata x Lads.

Ten Typ Mes - Codzienność + Dawid Podsiadło

polski rap gówno
w końcu coś ciekawego na tej zjebanej polaczkowej scenie. props.
<facepalm>
masakra... w jak najbardziej zlym tego slowa znaczeniu. a potem wszyscy mowia jaka to mamy smutna jak p*zda scene. eksperymenty muzyczne (i to az tak daleko odchodzace od rapu!) raperow powinny byc tylko dodatkiem do ich tworczosc, a nie nowym brzmieniem. Weezy zrobil sobie Rebirth, ale potem wrocil do prawdziwych rapsow na No Ceilings, Dedication 4 itd. Mes caly czas podnosi poprzeczke umiejetnosciami, ale muzycznie to gdzies mu odbilo - nie szanuje tego.
polski rap gówno
to wracaj słuchać sokół albo eldo XD
mickey515
Co to znaczy "powinny byc dodatkiem"? Artysta jest niezależny, może zrobić ze swoją muzyką co tylko chce.
<facepalm>
oczywiscie, ze moze robic co chce, ale nie powinien zapominac za co sluchacze go polubili, za co szanuja i z jakich powdow utrzymuje sie przez tyle lat na scenie. to samo dotyczy Miuosha. jezeli chca przemycic inne gatunki muzyki czy tez swego rodzaju awangarde do rapu to powinni robic to delikatnie i pobocznie, a obecnie u obu stanowi to glowny nurt.
słuchacz
doczekaliśmy się gay rapu na salonach
Chance the Mielzkyyy
a więc robi niezależnie słabą muze, rapem to już nie jest a jaim gatunkiem hmm chyba najbardziej wpisuje się w garunek po prostu "słaba muzyka", mozna kombinowac jesli ma to jakies brzmienie fajne, jesli dopelnia to jakos album albo stanowi przegryzienie, jak chce sluchac wykreconych dzwiekow to nie odpalam rapu, jest w chuj lepszej muzy po co tracic czas na te zalosne "proby" nowych gatunkow przez naszych mc's skoro moge sobie odpalic plytki w innych gatunkach o swietnym poziomie. Wczesniej czy pozniej Mes wroci do starej stylówy nie wiem czy to bedzie potrzeba kasy, czy nazwie to odszukaniem siebie na nowo i zrobi z tego kolejna filozofie do łyknięcia przez słuchaczy i czytelniko agora mediów who knows who cares...me not anymore...
polski rap gówno
słuchaj sobie dalej mielzky, gibotrusku, jak do normalnej muzyki nie dorosłeś. trzeba mieć szerokie spodnie i chuja w uszach i mózgu pewnie, żeby słuchać polaczkowych raperków o życiu z pszekazem XD

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>