Paweł Bokun dziewiątym Młodym Wilkiem Popkillera 5 (2016/17)!

Paweł Bokun ('92) - urodzony w Choszcznie a wychowany w Drawnie wielobarwny raper i producent, którego na tle całej watahy wyróżnia charakterystyczna często ironiczna liryka, nietuzinkowe brzmienie oraz wrażenie pełnej naturalności i hobbystyczno-zajawkowego podejścia do muzyki. Oprócz rapowania, zajmuje się także produkcją - czego dowodem może być jego profil na Soundcloudzie z całkiem pokaźną ilością bitów. W swoich numerach niejednokrotnie próbuje także swoich sił wokalnych.

Bisz w rozmowie z Yurkoskym porównał jego "Psa Ulicznego" do "Good Kid m.A.A.d City" Kendricka, nam jednak bardziej kojarzy się z czymś zawieszonym między Childishem Gambino a Devinem The Dude'em. Muzycznie to międzygatunkowy lot przez klasyczne samplowane brzmienia z mocno funkowym vibe'em, west-coastowe wygrzewki, czy wykręcone, brudne produkcje na których prezentuje swoją największą zaletę, którą jest liryka.

Tu również obrał niejednotorowy kierunek, bo obok luźnych, często zabawnych linijek, równolegle kładzie szczere, nierzadko gorzkie wersy - to spojrzenie na szarą codzienność przez różowe okulary i ukazywanie nawet spraw ciężkich i poważnych w sposób lekki i nie pozbawiony humorystycznej nuty (niesamowite "Podróże małe i duże"). Podejście Pawła cechuje wielki dystans siebie i do otoczenia, przez co łatwo zaskarbia sympatie swoich słuchaczy. Na swoim koncie oprócz bootlegu „Pjes Uliczny”, którym pod koniec 2016 roku zwrócił uwagę odbiorców, ma m.in. projekt „Młode Raki” nagrany z Fonciakiem. Wcześniej działał także pod pseudonimem DMTR/Wielki Dymitr.

Obecnie pracuje nad nadchodzącym mixtape'em „200 po mieście”, z którego pierwsze numery są już dostępne w sieci na kanale QueQuality a na 2017 rok planuje też swój pierwszy pełnoprawny album. Drzemiący w Pawle potencjał, a także pole możliwości rozwoju sprawia iż bacznie będziemy obserwować jego dalsze kroki. Bokun to nasze redakcyjne objawienie ostatnich miesięcy a jesteśmy pewni, że udział w tegorocznej edycji Młodych Wilków to tylko rozgrzewka przed tym, co ma nam jeszcze do zaoferowania.

Rozmawiała: Karolina Dobkowska

Zdjęcia/Montaż: The Distance Vision

Grafika: Studio Graficzne AJ

DOŁĄCZ DO WYDARZENIA FB ORAZ CODZIENNIE ZAGLĄDAJ NA POPKILLERA, BY ŚLEDZIĆ WSZYSTKIE RUCHY WOKÓŁ MŁODYCH WILKÓW. EKSKLUZYWNE MATERIAŁY I PODPOWIEDZI DO ZNALEZIENIA SĄ NATOMIAST NA NASZYM INSTAGRAMIE.

Młode Wilki Bokun

Paweł Bokun - 200 po mieście (prod. Paweł Bokun)

Paweł Bokun "Podróże małe i duże" (prod.Paweł Bokun)

Paweł Bokun - Hooptie

Paweł Bokun - Umarł, ale żyje (lol)

reklama
Smaku
Gdzie kurwa Filipek XD
ŻABSON TO WACK
w twojej starej
KAPSKO TWOJEJ STAREJ
@ŻABSONTOWACK Sklej pizde leszczu zesrany w majty
Anonim
filipek dawno przeminął he
hejter907778
przecież te młode wilki to jakaś tragedia !! zwłaszcza że oni już raczej nie potrzebują promocji... zamiast promować bardziej znanych łaków dajcie szanse mniej znanym łakom ! nasz polska scena taka piękna że od kilkunastu lat nie słucham nic co wychodzi z polski bo i po co ? nowe pokolenie to wszyscy tacy zajebiści .. wielcy gracze za hajs rodziców... a stare pokolenie wciąż sobie wkręca że jeszcze potrafią to robić ! dajcie spokój !
Rogal DDL
Odwołuję te pedaliadę
Fililip
Czekałem na tego pana
Pomaranczowy94
gdzie jest pikers???????????/
real_kendrick
hahahahahah kuuuurwa z tym Kendrickiem i Gambino to przesada i to wieeeeeeeeelka , przecie to łak jakiś tak jak całe te młode wilcy XD
siema-nara
zastanawialem sie czy to ja dziadzieje i nie kumam tegorocznej akcji "mlodowilczej", ale to jednak jest katastrofa! Spadac z tym guwnem. Za to Karolina zawsze na prospie - rob rzeczy! Elo z mojej strony juz chyba na wiecznosc! poopkiller chyba padl ofiara swojej wlasnej broni...
 polski rap gówno
dobry jest
polski rap gówno
*chujowy
Beka
FILIPEK GDZIE !?
Anonim
Nie ma
jebac
filipek aka drewno sie nie zalapal chyba ze powstanie akcja mlode wilki freestylowe bo raper to z niego zaden

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>