Popkiller Młode Wilki 5 (2016/2017) - start kolejnej edycji już jutro!

No i nasza flagowa inicjatywa służąca wskazaniu, wyróżnieniu i promocyjnego wsparciu najciekawszych nowych twarzy na polskiej scenie doczekała się już okrągłej 5 edycji! Edycji, w której jak co roku nie zabraknie dalszego progresu także na płaszczyźnie organizacyjnej, nie zabraknie też niespodzianek oraz dodatkowych elementów...

Piąte Młode Wilki to podobnie jak rok temu 10 osób, w tym 1 kobieta. Kto dokładnie wchodzi w skład? Na tę odpowiedź nie będziecie musieli długo czekać, bo rozpoczynamy ujawniać go już jutro, tradycyjnie wraz z sylwetką i videowywiadem (a nawet dwoma ukazującymi nasz skład z różnych stron)!

Luty będzie stał więc pod znakiem Młodych Wilków, a od razu po sylwetkach otrzymacie Cyphery, specjalne materiały z planu akcji, wspólny track całej 10-tki i wspólną płytę, a całość zwieńczy oczywiście huczna impreza premierowa.

Dziś na pierwszym planie powyższego zdjęcia widzicie jeszcze Mateusza, ale już jutro... Popkiller wystawia zawodników na front!

DOŁĄCZ DO WYDARZENIA FB ORAZ CODZIENNIE ZAGLĄDAJ NA POPKILLERA, BY ŚLEDZIĆ WSZYSTKIE RUCHY WOKÓŁ MŁODYCH WILKÓW. EKSKLUZYWNE MATERIAŁY I PODPOWIEDZI DO ZNALEZIENIA SĄ NATOMIAST NA NASZYM INSTAGRAMIE.

Akcję Popkiller Młode Wilki 5 zrealizowaliśmy dzięki pomocy:

- UrbanCity www.urbancity.pl
- Sneakers by Distance www.distance.pl
- Diamante Wear www.diamante-wear.com
- Otrabarwa www.facebook.com/OtrabarwaStudio
- 9MM Filmz www.youtube.com/user/9mmfilmz
- Karwinski.pl www.facebook.com/karwinski.tomasz
- Studio Graficzne AJ - www.studio-aj.pl

Patronat medialny:

- RedBull.pl/Muzyka
- CGM.pl
- Hip Hop TV
- Hip-Hop Nigdy Stop

Poniżej przypomnijcie sobie wszystkie dotychczasowe wspólne utwory Wilków:

Kobra N Tiger
Jezeli ta kobieta nie bedzie kobra to placz:(
potluck
drugi od lewej z fryzurą ala johnny bravo to adm na bank.. a gdzie wy tam kobietę widzicie? O.O
ziolo og
tego gównianego albumu nawet nie można pobrać, więc jak to sprawdzić? Niby za darmo, a jak klikam pobierz to jest wymóg udostępnić to ścierwo na fb lub twitterze, ktoś to w ogóle pobrał? Ścierwo, a nie muzyka, mógłbym udostępnić i usunąć pewnie myślicie... nie, nie mógłbym bo nie mam konta na fb, ani na tłicie sricie kurwa życie w odbycie, osrane gówno sączy się z głośnika rap to gówniana liryka to moje żale wylewam stale w kale, bo to osrany rap popkiller młode kupy, wdepnąłem w gówno, a nie to album młode wilki, beka z wieprza którym jest mateusz natalia, pozdrawiam Zioło OG, Reno i Laikike1 reszta reprów to ściema bez liryki i panczy
blusin
widziałeś już DISS ZIOŁO OG NA BLU MANTICA? Wszystko w temacie
polski rap gówno
musi być szamz, rzabka albo tsk
Anonim
ciekawe kogo w tym roku wymyślą bo szczerze to nie mam pojęcia kto się tam może znaleść. w tamtym roku nikogo wartego uwagi chyba nie było
ASd
Masz, rację, bo w tamtym roku nie było nawet tej edycji
Anonim
no to w ostatniej, wyszło że tak mnie to obchodzi że nawet nie wiem kiedy była ostatnia edycja rok czy 2 lata temu, ale nikogo wartego uwagi sobie nie przypominam, nie pamiętam nawet kto tam był.
Anonim
nie no zobaczyłem kto tam był i jednak otsochodzi, sarius, leh warci uwagi reszta średnia co najwyżej.
astoasw
z podziemia czy około podziemnych rzeczy warty u wagi dla mnie jest: erking, adi nowak i likeike1. ciekawe czy są dobre koty jakieś czy tylko na siłe szukanie..
polski rap gówno
laik jest znany, a nawet jakby go chcieli to on by nie chciał, erking na w chuj propsie za sixpacki, ale chyba teraz już nawet nic nie nagrywa. a adi nowak to łak jest.
beka
za to szamz i rzabka to kurwa wielce poprawni raperzy, co za tłuk
polski rap gówno
naucz sie co to rap, śmieciu i dopiero się wypowiadaj. lepsi są od twoich bożków do których sobie tasujesz pod kołdrą
Anonim
Ty hipokryczna pało polski rap gówno a wymieniasz największych łakow czyli ty zwykły hejter jesteś co podnieca się rurkami i syropem. Gówno wiesz o muzyce i nie ma co z tobą dyskutować kmiocie
Lolwdwadwad
Czekam na Flojda, nie zawiedzcie mnie
krzysio rysio zbysio
moze w koncu Hase bedzie , jak przyjmie zaproszenie do tak "zacnego" grona
PiTe
Nwm czm ale coś czuje że ta kobieta to zui. Obstawiam że może też tu się znaleść ReTo, Adi Nowak, VBS. Chciałbym tu zobaczyć Brata Jordaha :P
greeny
zey albo mlody osa
aln
Pikers, Young Igi, Adi Nowak, Beka KSH, Kaz, Problem, Kuqe, Guova
hiphop90's
Karwan, Guova, KotKuler, Rose, Penx, Adi Nowak, Flojd, Hase
On
No nie ma z czego wy ustać w tym roku, a wpychanie. A sile? Tylko desperaci sie na to bedą pisac... oczywiście bez hejtu, po prostu każdy widzi jak wyglada scena
On
Wybierac* Wpychanie na siłę*
elo elo
Guova już była (chyba) - teraz będzie na bank: Sowa, Tiger Bonzo, Kobra, BodyChrist, Bonus BGC, Raper Kula, Lech Roch Pawlak i rzutem na taśmę Mezo z jednoosobowego zespołu Lajner, w którego skład wchodzi tylko Mezo.
Pr
wiadomo
cinaty
medium bisz bonson białas gedz; jak ma ta banda rurkowców njuskulowców kiedykolwiek dorosnąć do pięt ziomom z pierwszej edycji?
cionek
obstawiam, że: zey, szarp, zui,
ddd
Ten pierwszy od prawej to Wiatr :D
jatka świniaki
Ja słyszałem że w końcu będzie Rzabka a.k.a RZABOL, bo ile można czekać?!
polski rap gówno
to byłby najlepszy zawodnik tej edycji. period.
Anonim
Hahahahahahahahahahahahahahaha łak łaka popsuje

Strony

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>