Aloe Blacc i Exile wracają jako Emanon - nowy album po 11 latach!

Tak jak w przypadku A Tribe Called Quest - mamy do czynienia z powrotem, którego nikt się nie spodziewał. A jednak! Emanon, czyli połączenie sił dwóch znakomitych muzyków - beatmakera Exile'a, współtwórcy takich klasyków jak "Below the Heavens" z Blu czy "Boy Meets World" Fashawna - i wokalisty/rapera Aloe Blacca, znanego wszystkim choćby z hitów "I Need a Dollar" i "Wake Me Up"...

25 listopada, po ponad dekadzie (dokładnie 11 lat od debiutanckiego albumu "The Waiting Room"), panowie wypuścili nowy materiał - "Dystopia"!

"Exile i Aloe Blacc tworzą razem muzykę od wielu lat"- głosi info na soundcloudzie Dirty Science Records. "Obydwaj zaczęli eksperymentować z hip-hopem, gdy Aloe miał zaledwie 16 lat, a Exile 17, wyposażeni tylko w mikrofon, turntable i czterościeżkowy recorder. Budowali swój fanbase, sprzedając swoje nagrania na ulicach w całej południowej Kalifornii. Obydwaj nagrali razem klasyki, jednak to ich solowe dokonania są znane bardziej. Nie wszyscy wiedzą, że zanim wydał album "Good Things" w Stones Throw, Aloe Blacc zaczynał jako raper. W tym samym czasie Exile kładł podwaliny pod nowe klasyki West Coastu, pracując razem z ekipą Dirty Science - przy "Below the Heavens" z Blu i "Boy Meets World" z Fashawnem - i produkując m.in. dla Snoop Dogga, Wiza Khalify i Big Seana. Aloe i Exile pozostali przyjaciółmi i nieraz ze sobą nagrywali - jednak teraz ta kombinacja przyniosła ze sobą nowy album. Spojrzenie w mroczne zakamarki umysłu lirycznego mistrza i poety Aloe Blacca na produkcjach Exile'a- oto "Dystopia".  

Album możecie odsłuchać na soundcloudzie Dirty Science Records.

Tracklista "Dystopii": 

 1. Make it Over
 2. Aloe Be Thy Name
 3. C.O.C.A. (Come One Come All) (feat. Cashus King) 
 4. This Little Light
 5. Forgive Us
 6. Yesterday (feat. Blu) 
 7. Monetary Murder
 8. Death is Fair
 9. What Does it Take
 10. The E.N.D. 

Przypominamy też nasz videowywiad z Exile, w którym producent opowiadał właśnie m.in. o czasach Emanon i wspominał początki Aloe Blacca u jego boku.

Tagi: 

Plain text

 • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
 • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>