G-Eazy "Ostatnie miesiące wywróciły moje życie do góry nogami" - videowywiad

Po sukcesie debiutanckiego "These Things Happen" G-Eazy poszedł za ciosem, stając się dzięki drugiemu, wydanemu pod koniec ubiegłego roku albumowi "When It's Dark Out" jedną z najbardziej rozchwytywanych postaci w branży muzycznej. Reprezentant Oakland, który przyniósł do Bay Area pierwsze Złoto od 12 lat (od czasu "My Ghetto Report Card" E-40'ego), by zaraz potem "poprawić" to Platyną ewidentnie znajduje się na fali - niech świadczy o tym, że w ostatni czwartek gościł w wypełnionym po brzegi Amfiteatrze w Parku Sowińskiego a w ciągu pierwszej doby od utworzenia wydarzenia FB o jego warszawskim koncercie zapisało się tam 25 000 osób.

My dorwaliśmy Geralda właśnie przed tym występem, by podyskutować z nim o wyjątkowości kultury Bay Area, ostatnich zwariowanych miesiącach, pracach nad "Endless Summer 2", udziale w remiksie "Fuck Donald Trump" z YG i Macklemore'em, szalejących dziewczynach i dorastaniu w hardkorowym Oakland. Zaskoczyliśmy go także "na dzień dobry" pewnym specjałem przywiezionym z niedawnej wyprawy w jego rodzinne strony (więcej o tym przeczytać możecie już w 4 odcinku 'Cali Trippin')...

Równocześnie dzięki Sony Music Poland otrzymaliśmy dodatkowy egzemplarz podpisanego przez G-Eazy'ego "When It's Dark Out", które zdecydowaliśmy się dorzucić do puli wielkiego kalifornijskiego konkursu, obok "The Documentary 2" podpisanego przez Game'a czy butów Reebok Classic.

Rozmawiał: Mateusz Natali

Video: The Distance Vision

Foto u góry: WEST

Sprawdź też:

G-Eazy "Największa moc muzyki to szczerość i emocje" - wywiad

G-Eazy "When It's Dark Out" - recenzja

G-Eazy "These Things Happen" - recenzja

G-Eazy: "Nic nigdy nie zainspirowało mnie tak jak Platyny w domu E-40'ego"

G-Eazy "These Things Happen zmieniło moje życie"

G-Eazy - interview, on: Bay Area culture, Endless Summer 2, Bake Sale, Donald Trump (Popkiller.pl)

JA
Spoko ogółem ale sztywno trochę. Tak powiem.
o ja cie...
Jakie "sztywno"? Właśnie kozacki wywiad, rozmawiali na luzie, fajnie wyszło. Fajny pomysł z alkoholem, zajebisty. Jedyny minus tego wywiadu - za krotki. Więcej! P.S. W tłumaczeniu fajne nawiązanie do Eisa.
ER1
Sztywno chyba miales w trakcie i po tym wywiadzie
Miszka
Wiedza Mateusza na temat muzyki mnie rozwala. Czy Ty człowieku w ogole spisz?? :D Absolutna rewelacja, pozdrawiam!
sinsin
Jestem pod wrażeniem Mateusza wiedzy i tego z jaką pasją potrafi mówić. G-Eazy z kolei mega pozytywny gość. opowiada tak jak rapuje, inspirująco i prawdziwie. Piękne jaranko wywiadem, chociaż uważam , że dosyć sporym minusem jest fakt, że Mateusz nie wchodził w dyskusje z G-Eazym po zadawanych pytaniach tylko leciał szablonowo. :( W każdym razie gratuluje !

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>