Dr. Dre feat. T.I., Justus, Victoria Monet & Sly Piper "Back To Business" - niepublikowany numer!

Jak duży jest skarbiec Dr. Dre? Możemy tylko przypuszczać, ale jedno jest pewne - w ciągu 30-letniej kariery ikona zachodniego wybrzeża stworzyła co najmniej kilka tysięcy nagrań, których nikt wcześniej nie słyszał. Tym bardziej powinno cieszyć, kiedy jedno z nich przenika do sieci a udostępnia je sam zainteresowany!

Jako host programu "The Pharmacy", Dre postanowił zrobić mały prezent wszystkim fanom i upublicznił nieznany do tej pory numer "Back To Business". Kawałek wyprodukował Swiff D - odpowiedzialny za brzmienie ekipy Pac Div, a gościnnie udzielają się na nim T.I., Justus, Victoria Monet i Sly Piper.

Sprawdźcie ten utwór poniżej i podzielcie się swoimi wrażeniami z odsłuchu w komentarzach:

Szukamodpowiedzi
Ostatnio oglądałem dokument o Dr Dre w jakieś amerykańskiej telewizji "Universal coś tam" nie wiem czy czasem nie NBC i był moment jak w studiu siedzi Dr Dre, Hittman, Mel-Man i Eminem, ten ostatni się wygłupiał, wszyscy płakali ze śmiechu i Mel-Man puścił taki przejebany bit i na tym bicie słyszałem jak rapuje Eminem: "Look at the weak....(????) I swing it back, bring it back...(????) motherfucking bitch be hittin'" i rym do tego coś w stylu "miss in" i Hittman wchodzi na bit "Hittman coming through waving the fourty five..... what other can't do I can do (..???? coś tam coś tam) nigga Wesley Snipes" nie dało rady usłyszeć wyraźnie bo wszyscy się śmiali w studiu i potem w tym dokumencie już inna scena była, może ty Paweł się orientujesz w tych nagrywkach, co to może być i czy się ukazało kiedykolwiek?
Szukamodpowiedzi
A zapomniałem napisać, że było podpisane, że to 2000 rok

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>