50 Cent: "Fetty Wap został okradziony przez Grammy, tak jak ja kiedyś"

Podobnie jak w ubiegłych latach nie brak kontrowersji po ogłoszeniu nominacji do Grammy. Jedną z nich jest z pewnością pominięcie w kategorii 'best new artist' Fetty Wapa, który wjechał na scenę muzyczną z takim kopem jak mało kto w ostatnich latach. Odzew, z którym się spotkał jest po prostu niemożliwy do zlekceważenia - jako pierwszy artysta w historii wprowadził przecież 4 pierwsze single do top 10 notowania Billboardu! Jego brak w tej kategorii skomentował 50 Cent, porównując to do swojej sytuacji po wydaniu "Get Rich Or Die Tryin", gdy miana debiutanta roku musiał ustąpić... Evanescence.

"Moja nagroda najlepszego nowego artysty idzie do Fetty Wapa. Wypuścił w tym roku kilka naprawdę wielkich hitów. Olali go, to samo zrobili ze mną. Get Rich Or Die Trying - 13 milionów sprzedanych sztuk" - napisał 50 na Instagramie.

"Trap Queen" Fetty'ego nominowane jest jednak w kategoriach 'best rap song' i 'best rap performance', możliwe więc że wielki hit charyzmatycznego członka Remy Boyz da mu jednak statuetki w tak fenomenalnym dla niego roku.

Tagi: 

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>