Snoop Dogg & Pharrell Williams "Bush" - nadchodzi wspólny album!

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2015-01-09 17:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 2)

Jesienią informowałem was, że Snoop Dogg pracuje nad nowym solowym albumem wyprodukowanym w całości przez Pharrella Williamsa. Dzisiaj otrzymaliśmy kolejną garść informacji - krążek będzie się nazywał "Bush" i ukaże się na rynku już w połowie marca!

Płyta zostanie wydana nakładem marki I Am Other, której właścicielem jest Williams. Pierwszy singiel promujący materiał nosi nazwę "Peaches N Cream" a jego premiera na nastąpić wkrótce. Co o albumie sądzi sam Pharrell?

"Album Snoopa jest lepszy niż mój" - mówi muzyk. "To Snoop Dogg. Będziecie zaskoczeni tym co zrobiliśmy. Płyta jest na ukończeniu, kawałki są nagrane. Teraz wprowadzamy tylko ostateczne poprawki... ale mówię wam: album Snoopa jest lepszy niż mój."

Czekacie na ten projekt?

reklama
000000
Jeśli już robi album z Pharrell'em to mam nadzieję że będzie w klimatach R&G, może z tego wyjść ciekawy album. Niestety pozostaję żałować że nie będzie wielu gości. Pozdrawiam!
westmen

Ja mam za to nadzieje ze ten album bedzie miał chociaz cokolwiek wspólnego z rapem i chociaż w polowie dorowna doggumentary.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>