Snoop Dogg: "Mój nowy album wyprodukował w całości Pharrell Williams!"

Po eksperymentach z reggae jako Snoop Lion i funkowym projekcie pod ksywką Snoopzilla, "D-O-Double G" przygotowuje się do wydania kolejnego, tym razem pełnoprawnego solowego albumu. Szczegóły dotyczące płyty są póki co utrzymywane w tajemnicy ale wiemy jedno - nowy krążek wyprodukuje w całości Pharrell Williams!

W rozmowie z MTV News, która odbyła się podczas tegorocznych BET Hip-Hop Awards "Tha Doggfather" uchylił nieco rąbka tajemnicy odnośnie nadchodzącego albumu:

"To świetna płyta, którą nagrałem w całości wspólnie z Pharrellem. Jestem szczęśliwy mogąc ponownie pracować w studiu z jednym z moich ulubionych producentów i kumpli. Ten album jest zupełnie inny od wszystkiego co do tej pory razem zrobiliśmy ale brzmi dobrze i tak samo dobrze wygląda." - powiedział Snoop.

Raper dodał również, że jedynymi gośćmi na tym projekcie będą Charlie Wilson i Stevie Wonder(!):

"Oprócz Snoop Dogga, który będzie na moim albumie pojawią się Charlie Wilson i Stevie Wonder, nikt więcej. Tylko Snoop Dogg i dwóch moich OG's."

Przypomnijmy, że Pharrell odegrał już kluczową rolę przy okazji wydanego dekadę temu "R&G: Rhythm And Gangsta" produkując mega hit "Drop It Like It's Hot", dzięki któremu Snoop ponownie powrócił na szczyt mainstreamu. Nadchodzący materiał pod względem muzycznym zapowiada się bardzo interesująco - jak myślicie, czy i tym razem efekt współpracy obu panów wygeneruje sztosy pokroju "Beautiful"?

boomtin
nie wiem czy to akurat dobra informacja. o ile kiedys widząc ksywkę pharrella sprawdzało się track w ciemno to tak od paru lat kolo serwuje tylko popowe bezjajeczne zamulacze albo asłuchalną chujnie. snoop też nie porywa formą ale nie ma aż takiej tragedii patrząc na ostatnie mixtape'y.
KKI
U Snoopa wszystko sprowadza się do bitów; jeżeli będą dobre i wpadną w ucho to odniesie komercyjny sukces, typ ma jednolite flow od kilkunastu lat, teksty praktycznie te same, więc jedynie bity nadają charakter jego kawałkom

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>