RZA: "Raekwona zabraknie na nowej płycie Wu-Tang Clanu"

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2014-04-16 20:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 8)

Nadchodzące projekty Wu-Tang Clanu owiane są tajemnicą i zapowiadają się dość enigmatycznie. Przypomnijmy, że formacja szykuje album "Once Upon A Time In Shaolin", który wyprodukowany zostanie w jednym zdobionym egzemplarzu wystawionym na aukcję, a dodatkowo pracuje nad normalnym sklepowym wydawnictwem "A Better Tomorrow" (słyszeliśmy już singiel). Pracuje choć nie w pełnym składzie...

"Powstają dwie oddzielne płyty. >>Once Upon A Time In Shaolin<<, które będzie pojedynczym dziełem nadającym się do muzeum sztuki. Natomiast >>A Better Tomorrow<< należy już do słuchaczy i jest celebracją Wu-Tangu i jego fanów. I na tym albumie nie będzie Raekwona. Nie miałem tak naprawdę możliwości porozmawiać z nim jeszcze o powodach, ale bardzo możliwe, że chodzi o różnice artystycznych wizji. Moje podejście do muzyki różni się od tego, które miałem w latach 90-tych." - zdradził RZA w wywiadzie z VladTV.

Powiedział on także jakiś czas temu, kto na płycie będzie najbardziej słyszalny:

"Najbardziej wytrwały jest Method Man, najwięcej go słychać, napisał najwięcej tekstów na >>A Better Tomorrow<<. Capadonna się przyłożył, U-God, Masta Killa... Inspectah Deck będzie obecny w części utworów, Ghostface gdzieś w 20%-ach. Raekwon nie pokazał się w ogóle."

marusia z 4 pancernych
no trudno kuzwa, Blaze i Starks beda siali rozpierdol, tak jest!
TWOJASTARA
na bank o hajs chodzi cioty czekam na zwrotki sepleniacego cpuna najlepsze flow na zawsze
ddd
Trochę mnie to smuci, że Raekwona nie będzie na albumie, 20% Ghostface'a to też za mało, no i oczywiście będzie brakowało, jak zawsze ODB! Mam nadzieję, że wyjdzie dobra płyta a nie jakaś chujnia.
NołnejmX
Kurwa tylko nie Cappadonna gosciu mial jedna dobra zwrotke w zyciu na "Winter Warz" u Ghostface a potem totalnie syfiaste zwrotki dawal i czemu o GZY Prince Rakeem nie wspomnial?
Bring da ruckus
Z tego co widzę, to Ty w ogóle nie jesteś zorientowany w tym klimacie. Ja znam wiele zajebistych nawijek Cappadonn'y, chociażby na Jego płytach solowych (The Pillage i The Yin and the Yang i pozostałe), featy na produkcjach członków Wu-Tangu jak i Wu-Forever i kontynuacjach. Może nie dorównuje klasą, np GZY'zie, lub Methowi, ale na pewno nie można uważać za "syfiarza" jak Go pejoratywnie nazwałeś, Peace
YoSaI
Dla mnie najważniejsze żeby był gza i method, jeśli raekwona nie będzie - jego strata
rdz
gza, method, ghost i INSPECTAH!
Gili Gili
a co z Redmanem??? Jakis czas temu oficjalnie ogłosili, że Red jest członkiem Wu, pewnie będzie na jakimś feacie.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>