Trials X "Prawda Cel Przesłanie" - reedycja kultowego albumu z 1994 roku!

12 kwietnia br., nakładem wydawnictwa Fonografika ukaże się płyta "Prawda - Cel - Presłanie", legendarnego rapowego duetu TRIALS X. Jest to materiał z 1994 roku, który po raz pierwszy zostanie wydany na CD. Masteringiem całego albumu zajął się dobrze znany Dj Eprom! Płytę można już zamawiać w przedsprzedaży tutaj.

Tagi: 

Kl@un Szyderca
Hahaha, no nie mogę, taki numer. Ten kawałek, co wyżej, to przecież prawdziwy klasyk. Ładnie "zapożyczony" podkład z kawałka Too Shorta (to był rok '94 a zrobili to lepiej niż Liroye itp. nie mówiąc już o N.A.S.) i super lajtowy tekścik. Wprawdzie numer mega pozytywny ale nie pasujący zbytnio ani do płyty, ani do teledysku. Wracając na ziemię A.D. 2014 to muszę stwierdzić, że sentyment sentymentem jednak ciężko będzie słuchać tej płyty dzisiaj. Dla jednego utworu nie kupię, a jestem teoretycznie targetem takich reedycji. Więc dla kogo to wznowienie?
Pow-Wow, Indiański smyk
Przyznam szczerze, że pierwszy raz słyszę ten skład i numer ale w końcu pierwszy kontakt z rapem miałem gdzieś w 2000 r. Jeszcze wtedy poziom rapsów w Polsce był żenująco niski, ale teraz co usłyszałem, to coś na poziomie Bonusa BGC, Kuli, czy Faziego. W ostatecznym rozrachunku Pikejowi należą się propsy, bo skilsami się wybija z tego towarzystwa.
Judym45
Ten tekst wyżej to musiał Pikej napisać, nie ma innej opcji, albo bardzo ograniczony gimbus. Skoro Eprom masteruje, poza tym nie była na CD, gratka dla kolekcjonerów.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>