Drive By: Sunni Colon & DJ Dahi; DJ Felli Fel ft. Ice Cube, Tyga, Ty Dolla $ign; ANTHM; Topiq The Smooth Prophet, Snow Tha Product ft. CyHi Tha Prynce

W dzisiejszym Drive By zdecydowanie więcej nowych twarzy i sporo nowoczesności. Na rozgrzewkę Sunni Colon, który do spółki z DJ'em Dahi dają porcję świetnie zrealizowanego, ciekawego i nowoczesnego rapu. Nie inaczej jest w przypadku pochodzącego z Etiopi ANTHM. Dla fanów Kaliforni hymn Dodgersów w wykonaniu DJ'a Felli Fela z gościnnym udziałem Ice Cube'a, Tygi i Ty Dolla $igna. Na deser dwa bardziej oldschoolowe jointy - numer reprezentanta No9To5 - Topiq The Smooth Propheta oraz Snow Tha Product z featem CyHi Tha Prynce'a.

Zacznijmy od porcji bardzo ciekawego newschoolowego rapu od duetu, który niebawem może zrobić znacznie większe zamieszanie niż dotąd. Sunni Colon już na epce "The Els Flower" pokazał, że warto zwrócić na niego uwagę, a warto tym bardziej, że pracuje z DJ'em Dahi gościem, który produkował m.in. dla Kendricka na platynowym debicie, Schoolboya Q, Cassey Veggiesa czy Fashawna. Ich wspólna produkcja w "...cityofgods" robi mocne wrażenie i nadzieję na więcej.

Na drugi strzał mamy do czynienia z kolejnym numerem o tematyce sportowej, czy może raczej kibicowskiej. DJ Felli Fel postanowił przygotować "Dodgers Anthem 2013" zapraszając do niego gości z różnych epok. Z jednej strony mamy znanego z zamiłowania dla Kalifornijskich drużyn Ice Cube'a, z drugiej dwóch małoletnich dla niego talenciaków - Tygę i Ty Dolla $ign. Efekt możecie sprawdzić pod spodem. Osobiście myślę, że w tej kategorii w newschoolowej konwencji jest jeden taki co zamknął grę, przypadkiem robiąc międzynarodowy hit. Wiz Khalifa.

ANTHM od jakichś dwóch lat ukazuje się światu jako prawdziwy pracuś, dostarczający duże ilości muzyki trzymającej zaskakująco wysoki poziom. Mieszkający na Manhattanie, a pochodzący z Etiopii MC, również w nowym numerze zatytułowanym "Ain't Too Deep" wydanym przez jego własny niezależny label AMG pokazuje się z jak najlepszej strony. Wyprodukowany przez D Nilsza bit niesie go, aż miło i pozostaje czekać na kolejne kroki i wrócić do jego dokonań z ostatnich miesięcy, bo jest do czego.

Ekipa No9To5 póki co walczy o silniejsze zainteresowanie fanów rapu, ale trzeba przyznać, że idzie im całkiem nieźle. O JSWISS'ie pisaliśmy dla was już kilkakrotnie, tym razem skupimy się na innym reprezentancie - Topiq The Smooth Prophet. Jego nowy, wyprodukowany przez AltAir track "Can't Take It" zapowiadający nadchodzący materiał "Out Of Question". Dla wielu z naszych czytelników powinien być zachęcający. Prawda?

Na koniec trochę flow w klasycznej odsłonie, na dodatek kobiecej, choć nie tylko. Snow Tha Product dała o sobie znać już wiele razy, pisaliśmy o niej na Popkillerze, a teraz mamy numer promujący jej nowy mixtape, którego premiera już dzisiaj. "Good Nights & Bad Mornings 2" promuje "Hold You Down" z gościnnym udziałem reprezentanta G.O.O.D. Music - CyHi Tha Prynce'a.

 

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>