Tylko Tłusto (Białas x Danny) "Na zakręcie" - nowy numer

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2013-02-07 18:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

"Dawno, dawno temu, na samym początku naszej przygody z rapowaniem, przy okazji tworzenia jakiegoś kawałka z Białasem w tytule maila wpisałem "Tylko tłusto". B tak zajarał się tym sformułowaniem, że przyjęliśmy to za nazwę tego projektu. Pomimo tego, że nie doszedł on nigdy do skutku, to jego część można było znaleźć na różnych płytach.
Dziś postanowiliśmy, jednorazowo wskrzesić dla was "Tylko Tłusto", a powód jest prosty, obaj mamy za sobą jakiś etap i dla nas obu ten rok zaczął się wspaniale. Chcemy Was zabrać kilka lat wstecz, pokazać jak to się zaczęło i że jeśli się bardzo czegoś chce, można osiągnąć wszystko. Numer powstał bardzo spontanicznie i nie jest zapowiedzią żadnego większego projektu (może kiedyś?). Za wysmażenie tego tłustego bitu odpowiedzialny jest producent z Międzyrzecza CoDoJoTy, któremu bardzo dziękuję również za tłusto czwartkową grafikę."

Oto, co do powiedzenia ma Danny a Wy sprawdźcie nowy numer świeżo upieczonego (#pączek) reprezentanta Prosto i świeżo upieczonego AS'a Aptaunu.

Tylko Tłusto (Białas x Danny) - Na zakręcie (prod. CoDoJoTy)

reklama
Anonimus Condomus
Haha kurwa, z Białasa mam jeszcze wieksza pompe niz z tych wszystkich polskich ulicznikow na sile, a to na prawde nie lada wyczyn
Nathalie
Dobrze nawinięty utwór, konkretny treściowo.
mysleze
CoDoJoTy co za bit!

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>