Video
Video
Namiot Małpy na tegorocznym Hip Hop Kempie znajdował się dosłownie kilkanaście metrów od naszych, a że raper z Torunia jest po prostu sympatycznym ziomem i nie współpracuje z nami od wczoraj, to dogadanie się na wywiad nie było specjalnie trudne. Złapaliśmy go akurat na parę minut przed jego występem na koncercie Pezeta i Małolata.
Zapraszamy was do obejrzenia krótkiego wywiadu z Małpą w hradeckiej scenerii i Atmosferze (z dużej jak najbardziej celowo).
Nadszedł czas na trzecią i ostatnią część naszego obszernego videowywiadu z HIFI Bandą, przeprowadzonego przed premierą "23:55". Dowiecie się z niej sporo odnośnie albumu i paru innych spraw.
Czy Diox, mając w pamięci akcję "Siema Pezet" podchodził do featuringu na "Dziś W Moim Mieście" w jakiś specjalny sposób?
Osiągnęli już sporo, ale wciąż idą do przodu i - jak sami mówią - czują odpowiedzialność przed słuchaczem i nie mają zamiaru osiadać na laurach. Mamy dla was drugą część videowywiadu z HIFI Bandą, z której dowiecie się sporo ciekawych rzeczy.
Tam też przeprowadziliśmy z chłopakami rozmowę, która trafia do was jako pierwszy videomateriał z tego pamiętnego (choć zapewne nie przez wszystkich pamiętanego w całości) wieczoru.
Ten rok bez wątpienia nosi na sobie mocne piętno HIFI. Wielki sukces legalnej reedycji "Fakty, Ludzie, Pieniądze", ciąg dalszych wydarzeń i konsekwentne parcie do przodu.
Już 8 listopada na półki trafi pierwszy pełnoprawnie legalny album chłopaków - "23:55" i z tej okazji w warszawskim Obiekcie ucięliśmy sobie z nimi 40-minutową konwersację, której pierwsza część już dziś!
Czy trudno samemu zadbać o wydanie płyty? Czy Vienio wciąż czuję w sobie punkową duszę i myśli o nagraniu czegoś w tym klimacie jak Mes...
Już za tydzień rusza kolejna edycja najstarszego turnieju freestyle'owego w Polsce - Wielkiej Bitwy Warszawskiej. W ubiegłym roku przy aplauzie wypełnionego do granic Harlemu zwyciężył młody reprezentant Stolicy - Flint.
Z okazji nadejścia WBW 2010 rozmawialiśmy z nim o obecnym poziomie freestyle'u, pomyśle na połączenie bitew freestyle'owych i beatboxowych, o tym, co planuje na koncert na Oficjalnym Chrzcie Popkillera i o tym, czy podtrzymuje decyzję o zakończeniu startów w otwartych battle'ach.
Ważniejsze jest jednak to, co panowie powiedzieli nam w wywiadzie. To u nas po raz pierwszy usłyszycie o tym, kto pojawi się na wspólnym albumie braci oraz na zbliżającej się solówce Pezeta, a trzeba przyznać, że nie są to byle featuringi, a prawdziwa międzynarodowa współpraca na wielką skalę!
Zgodnie z obietnicą po serii filmików z koncertu Grubsona i 3ody na Warsaw Challenge mamy dla was też przeprowadzony wówczas krótki wywiad. To już kawałek czasu (przepraszamy za obsuw!), ale pamiętam, że czekaliśmy na chłopaków dobre pół godzinki. Kto podejrzewa gwiazdorstwo jest w błędzie.
Wywiad trwał tylko kilka minut, ale mamy dla was parę informacji, których prawdopodobnie nie słyszeliście jeszcze nigdzie!
Polski hardkorowiec z dużym i autentycznym street-creditem, nawijający na grubych mainstreamowych bitach i nie bojący się śpiewanych refrenów, które do tego wykonuje czysto.
Jeśli myślicie, że to wciąż niemożliwe to znaczy, że przegapiliście ubiegłoroczny "Sobotaż". Jeśli go nie przegapiliście to na pewno jesteście ciekawi drugiej części naszego sobotniego wywiadu.
"Z buta wjeżdżam, jednym strzałem wyłamuję zamek" - te słowa nie są w żadnym stopniu nadużyciem. Sobota naprawdę zaskoczył swoim debiutanckim solo, dając nam materiał świeży, przebojowy i jedyny w swoim rodzaju.
S.O.B. jest postacią na tyle wyrazistą, że pytania do wywiadu nasuwają się same. Kalendarz jednoznacznie wskazuje, że dziś... sobota, dlatego już teraz możecie obejrzeć, czego udało nam się dowiedzieć przy okazji warszawskiego (również sobotniego) koncertu Soboty z Tonym Jazzu.
Jesteście ciekawi czego jeszcze dowiedzieliśmy się od DGE przed jego warszawskim koncertem?






































