Żurom

Żurom

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-08-04 20:45 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 1)

Ostatnio Popek i Pomidor wysyłali w swoją stronę ostre słowa, teraz pierwszy z nich odnosi się do całej sytuacji w nowym wywiadzie, zarazem atakując Żuroma.

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-06-09 23:12 przez: Kontakt (komentarze: 11)

Dopiero co Żurom deklarował, że wybacza Popkowi wszystkie winy, bo widzi w nim skruchę - teraz stwierdza, że Popek jest dla niego równie niewiarygodny co Pomidor. Autor inicjatywy "Stop Pomówieniom" daje też Pomidorowi czas do końca czerwca na przedstawienie dowodów co do swoich racji.

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2018-10-25 00:23 przez: Kontakt (komentarze: 7)

Kolejne prawne problemy Żuroma. Raper od dekady walczy o oczyszczenie z zarzutów po tym, gdy skazany został za przestępstwa narkotykowe - sam mówił, że został pomówiony, potem mocno angażując się w założony przez siebie ruch "Stop pomówieniom". Wg informacji serwisu Kryminalnapolska.pl teraz aresztowany został ponownie...

Tagi:
kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2010-05-15 23:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 45)


Warszawski raper Żurom postanowił nie puszczać płazem słów jakie zaadresował w jego kierunku Peja w dissie na Parias. Raper mimo ciągle toczącej się sprawy sądowej oraz licznych zobowiązań biznesowych i rodzinnych znalazł chwilę wolnego czasu i odpowiedział na zaczepki Peji utworem "Chory Książę".