WSK8OFMND

WSK8OFMND

video
dodano: 2017-12-05 22:50 przez: Sebastian Rydzewski (komentarze: 0)

Jetlagz nie zwalniają z promocją nowego albumu WSK8OFMND i otrzymujemy kolejny klip! Obrazka doczekał się numer "Egoista". Za produkcję odpowiada Ola Mulla, a za klimatyczne wideo thenowik.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2017-12-01 19:50 przez: Sebastian Rydzewski (komentarze: 0)

Dziś premierę ma "WSK8OFMND", czyli wspólny album Kosiego i Łajzola z kultowego składu JWP/BC. Z tej okazji otrzymaliśmy odsłuch kolejnego numeru z płyty. Jest to track "Alarm", który wyprodukowali The Returners.

video
dodano: 2017-11-28 11:00 przez: Sebastian Rydzewski (komentarze: 0)

Kolejny, innowacyjny klip od Jetlagz! Tym razem do tracku "Roppongi Boys" wyprodukowanego przez DJ-a Falcon1 i Bass Jan Other. Przy okazji jego premiery Łajzol i Kosi zaprezentowali też nową, finalną okładkę "WSK8OFMND",która zaprojektowana została przez Full Metal Jacket. Klip to dzieło motion designera Bartka Kalinowskiego oraz kreatywnego studia animacji Televisor.

Teledysk został stworzony w środowisku 3D bazując na technologii motion capture, która pozwoliła na precyzyjną rejestrację tańca dwójki raperów z Jetlagz. Do zarejestrowanego ruchu artystów Bartek Kalinowski zaprojektował i niejako "uszył" w programie 3D wirtualne stroje z materiałów takich, jak np. naturalny jedwab czy futro. Następnie zasymulował pracę poszczególnych tkanin.

kategorie:
dodano: 2017-10-20 15:59 przez: Sebastian Rydzewski (komentarze: 0)

Kosi i Łajzol z JWP ujawnili datę premiery wspólnego albumu "WSK8OFMND". Płyta będzie składa się z 15 numerów i ukaże się w grudniu.