Victory Lap

Victory Lap

dodano: 2018-03-17 16:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Tak jak w Polsce zwycięstwo w kategorii najlepszej płyty lutego było zdecydowane, tak w Stanach Wasze głosowanie przebiegło w naprawdę zacięty sposób. Aż 5 płyt otrzymało 2-cyfrową liczbę głosów a najwyżej znalazł się oficjalny majorsowy debiut Nipsey Hussle'a!

kategorie:
dodano: 2018-02-18 18:30 przez: Michał Zdrojewski (komentarze: 1)

Tempo muzycznych premier zaczyna powoli zaginać czasoprzestrzeń, ale wśród taśmowo przelatujących albumów, o których szybko zapominamy są też takie, do których premiery odliczamy dni i wyczekujemy każdej nadchodzącej informacji. W roku piłkarskiego mundialu zebraliśmy mistrzowską 11-tkę albumów, które na redakcyjnej liście oczekiwań stoją w samym topie - kolejność zachowaliśmy jednak alfabetyczną. Czas start!

***
Pełen wykaz nadchodzących premier --> Premiery Płyt
***

Co: Nipsey Hussle "Victory Lap"

Kiedy: 16 lutego

Dlaczego: Nipsey Hussle jest w grze odkąd pamiętam, ale dopiero od 2-3 lat powoli zdobywa uznanie, na które zasługuje. Kilka świetnych biznesowych ruchów (m.in. sprzedawanie mixtape’u za 100$, którego sam Jay Z kupił 100 sztuk), niepodważalny street credit, bardzo dobre ucho do bitów i dobra liryka sprawiły, że w końcu znajduje się na listach tego pokroju. Jego debiutancki album „Victory Lap” ukazał się w miniony piątek, ale nie znajdujemy żadnych powodów, by nie zwrócić na niego Waszej uwagi także w tym rankingu.

kategorie:
dodano: 2017-12-03 14:34 przez: Bartek Klimek (komentarze: 0)

Nipsey Hussle , który dopiero co podpisał deal na kilka albumów z Atlantic Records, ujawnia datę swojego debiutanckiego albumu. Przewidywana premiera "Victory Lap",  które rzekomo jest już skończone, to 16.02.2018. Do tego dostajemy klip do pierwszego singla - Rap Niggas. Zapowiada się ciekawie.

Tracklista:

na razie nieznana